İndir

Adblock Plus

5
(1)

Firefox internet tarayıcısı için geliştirilen bu eklenti, web sitelerinde görmek istemediğiniz reklam ve banner’ları internet tarayıcınızdan engellemenizi sağlar.

Adblock Plus ile can sıkıcı reklamlar olmadan gezinmenin keyfini çıkarın. Kurulduktan sonra, eklenti çubuğunun üzerindeki AdBlock simgesine tıklayın ve açılır menüden devre dışı bırakma seçeneklerinden birini seçin. Bu afiş bir daha asla görünmeyecek. Alternatif olarak, araç çubuğunuzdaki Adblock Plus simgesini tıklayın ve web sitenizdeki tüm afişleri ve reklamları otomatik olarak kaldırmak için bu menüyü kullanın.

Adblock Plus Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Tüm reklamları gizler,
  • Sınırsız kullanım,
  • Türkçe dil desteği,
  • Basit seçenekler,
  • Güvenilir,

Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde web siteleri artık afişler ve reklamlarla dolu değil. Tek dezavantajı, yararlı olabilecek reklamları görmemenizdir. Bir web sitesini her ziyaret ettiğinizde sisteminize indirilen afişler ve tanıtım görselleri bu Firefox eklentisi sayesinde kota sorunu olmaktan çıkıyor. Ayrıca mekanın açılış saatleri çok daha erken.

Filtre ayarlarına Firefox Eklentileri menüsünden ve Eklentiler çubuğundan erişilebilir. Firefox tarayıcınızda Eklenti Çubuğunu etkinleştirmek için Firefox simgesini ve ardından Seçenekler altında Eklenti Çubuğu’nu tıklayın.

2.3 sürüm güncellemesi sonrasında:

  • İlk çalıştırma sayfasında daha iyi görünümlü butonlar
  • Yazım hatası düzeltme özelliği kaldırıldı
  • Daha kaliteli çeviri

Adblock Plus İndir

Bilgisayar platformları için ücretsiz olarak yayınlanan Adblock Plus uygulaması Firefox ile birlikte kullanılabiliyor. Firefox web tarayıcısı için geliştirilen eklentiler çok iyi tasarlanmış. Gezinmek için basit seçeneklerle, uygulama sağlam bir şekilde oluşturulmuştur. Tüm reklamları gizleyen ve kullanıcıların reklamları kaldırmasına izin veren Adblock Plus, Firebox’ta yaygın olarak kullanılmaktadır. Eklenti Türkçe başarılı derslere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu