İndir

Adobe Acrobat Reader DC

5
(1)

Adobe Acrobat Reader DC, ücretsiz PDF görüntüleyicinin Pro sürümüdür. PDF dosyalarını açın, düzenleyin ve imzalayın.

Adobe Reader, Pro ve Ücretsiz sürümleri olan en iyi PDF görüntüleyicidir. PDF düzenleme, PDF birleştirme, PDF okuyucu, PDF oluşturma, PDF dönüştürme, PDF’ye yazma gibi tüm PDF dosyalarını düzenlemek için kullanabileceğiniz en iyi Windows programıdır.

İndirilebilecek iki sürüm mevcuttur: Adobe Acrobat Reader DC ve Adobe Acrobat Pro DC. Windows PC’nizde indirmek ve kullanmak için ücretsiz olan Adobe Acrobat Reader, PDF dosyalarını görüntülemek, imzalamak ve açıklama eklemek için en iyi PDF görüntüleyicidir. Deneme sürümüyle birlikte gelen Adobe Acrobat Pro DC, Acrobat Reader’ın yaptığı her şeyi yapmanıza, ayrıca PDF belgeleri oluşturmanıza, PDF koruması eklemenize, PDF’leri dönüştürmenize ve PDF’leri düzenlemenize olanak tanır.

Adobe Acrobat Reader İndir

Artık çeşitli belgeler PDF formatında oluşturulmakta ve PDF olarak arşivlenmektedir. Bu nedenle, PDF belgelerini açmak çok önemlidir. Adobe tarafından PDF dosyalarını açmak ve görüntülemek için geliştirilen Adobe Acrobat Reader, ücretsiz olması ve Türkçe olarak sunulması nedeniyle oldukça popülerdir.

Program, PDF açma ve PDF görüntüleme özelliklerine ek olarak, belgeleri yazdırmak üzere doğrudan bir yazıcıya göndermenizi sağlayan PDF yazdırma özelliklerine de sahiptir.

PDF dosyalarının yanı sıra CAD dosyalarını da görüntüleyebilen Adobe Acrobat Reader, parola korumalı PDF dosyalarını da destekler. Ayrıca program yardımıyla PDF dosyasındaki tüm multimedya dosyalarını görüntüleyebilir ve belgenin yakınlaştırma ve yakınlaştırma işlevlerini ihtiyacımıza göre kullanabiliriz.

PDF dosyalarını açmak ve görüntülemek için bir programa ihtiyacınız varsa, Adobe Acrobat Reader DC’yi mutlaka deneyin.

  • PDF dosyalarını görüntüleyin, açıklama ekleyin ve ortak düzenlemeler yapın: PDF dosyalarını açıp görüntülemekten çok daha fazlasını yapın. Belgelere kolaylıkla açıklama ekleyin, belgeleri paylaşın ve online paylaşılan bir PDF’deki incelemeye katılan birden çok kullanıcının yorumlarını tek bir yerde toplayın.
  • PDF araçlarınızı yanınızdan ayırmayın: Acrobat Reader mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden belgeler üzerinde çalışın. PDF dosyalarını dönüştürmek, düzenlemek ve imzalamak için ihtiyacınız olacak tüm özellikler mevcuttur. Mobil cihazınızın kamerasını kullanarak bir belgeyi, beyaz tahtayı veya faturayı tarayıp PDF formatında kaydedebilirsiniz.
  • Kolay dosya erişimi: Acrobat Reader DC, istediğiniz her yerde PDF’lerle çalışabilmeniz için Adobe Document Cloud’a bağlantılıdı. Dosyalara erişebilir ve bu dosyaları Box, Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive’da saklayabilirsiniz.
  • PDF’leri Word dosyalarına dönüştürün: Reader’ın içinden abone olarak PDF dosyalarını oluşturmak ve bunları Word veya Excel’de görüntülemek üzere dışa aktarmak için ek özellikleri etkinleştirebilirsiniz.
  • PDF formlarını doldurun, imzalayın ve gönderin: Basılı formları veda! Yanıtınızı PDF formuna yazın. E-imzanızı ekleyin. Formu elektronik olarak paylaşın. Document Cloud üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader en iyi PDF görüntüleyicidir. Ücretsiz Adobe Acrobat Reader ile PDF’leri görüntüleyin, imzalayın, işbirliği yapın ve açıklama ekleyin. PDF’leri oluşturmak, korumak, dönüştürmek ve düzenlemek için Acrobat Pro kullanılmalıdır. Tek tıkla PDF becerilerinizi geliştirin!

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu