AndroidİndirOyun İndir

Akinator APK

5
(1)

Akinator oynaması ücretsiz bir Türkçe bulmaca oyunudur. Akinator, yapay zeka tarafından desteklenen süper eğlenceli bir Android tahmin oyunudur.

Akinator APK, oynaması ücretsiz bir mobil tahmin oyunudur.
Sizi bir dizi soru sorarak düşündüğünüz kurgusal veya gerçek kişiyi tanımlamaya çalışan bir karakterle karşı karşıya getiren bir tahmin mobil oyunu. Geçmişte oynanan oyunlara yapı olarak benzeyen oyun karakterleri yapay zeka tarafından yönlendirilmektedir. her şeyi nasıl biliyor? Sizi kontrol eden hayaletlere meydan okumanızı isteyen oyunlar Türkçe dil desteği ile geliyor.

Akinator Nasıl Oynanır?

Oynanış çok basit. Soru sormaya başlamadan önce gerçek ya da kurgusal bir kişiyi düşünün. Mavi hayalet Akinator, olası karakterleri bulmak için evet, hayır, muhtemelen, muhtemelen hayır ve bilmiyorum gibi bir dizi soruyla çemberi daraltır. Toplam 25 soru sorulacak. Tüm soruları sormadan cevabınızı olası seçeneklere kadar daraltırsanız, Akinator size otomatik olarak seçtiğiniz karakterin doğru olup olmadığını soracaktır. Hayalet arka arkaya üç kez yanlış yaparsa, karakterin adını girin.

Akinator Türkçe Tahmin Oyunu Özellikleri

  • Türkçe dahil 16 dil seçeneği
  • Filmler ve hayvanlar teması
  • Koleksiyonunuza genel bir bakış için Aki ödülleri tablosu
  • Hem mevcut hem de önceki sıralamaları içeren onur listesi
  • Black, Platinum ve Altın Aki ödülleri
  • Günlük meydan okuma tablosu
  • Fotoğraf veya birkaç soru önererek sihir ekleyin.
  • Farklı şapka ve kıyafetleri birleştirerek cini özelleştirin.
  • Hassas içerik filtresi
  • Oyun içi video kayıt özelliği

Akinator güçlendikçe güçleniyor. Artık filmleri ve hayvanları da tahmin edebilirsiniz. Akinator’u yenebilir misin? Blue Ghost sizi farklı bir açıdan düşünmeye davet ediyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, karakterleri tahmin etmekten ve zorlu görevler üstlenmekten hoşlanıyor. Bir süredir oynamadığınız unutulmuş karakterleri deneyebilirsiniz.

Kimin en iyi tahmin edebileceğini göstermek için puan tablosunda diğer oyunculara meydan okuyun. Adınızı Süper Ödüller Kurulu’na veya Onur Listesi’ne koyun. Özel ödüller kazanmak için her gün 5 gizemli karakteri keşfedin. Ayrıca, günlük zorlukları tamamlayın.

Sürekli aynı geçmişe sahip olmaktan bıktınız mı? Geniz, yeni arka planların kilidini açmanıza olanak tanır. Sihirli bir elf bir vampire, kovboya veya disko adamına dönüşebilir.

Bu eğlenceli tahmin oyununu oynamak ücretsizdir, ancak tüm karakterleri görmek istiyorsanız veya reklamlar sıkıcıysa, premium’a geçmeniz gerekir.

Akinator Ücretsiz Oyna

Oyununuzu geliştirecek ipuçları:
Seçtiğiniz karakter hakkında bariz bir bilgi vermeden soruları dürüstçe yanıtlamalısınız. Cevap ne kadar doğrudan olursa, Akinator bulmacayı o kadar hızlı çözecektir.

Akinator, tatmin edici bir cevap gelene kadar farklı şekillerde soru sormaya devam eder. İşiniz, Akinator’a mümkün olduğu kadar çok soru sormaktır.

karakteri ne kadar iyi bilinirse, hakkında o kadar fazla bilgi bulunur ve ne kadar bilinirse, Akinator’un karakteri bulması o kadar kolay olur. Herkesin bilmediği ama yakınlık hissettiğiniz bir karakter seçin.
Kategorileri seçerken akıllı olun. Bazı kategoriler, tahmin edilmesi diğerlerinden daha kolay olan harfler içerir. Sporcular genel halk tarafından iyi bilinmez, ancak istatistikler oldukça spesifiktir ve siz doğru karakteri öğrenene kadar olasılıkları daraltmak için kullanılabilir.

Ünlülere aldırma. Ünlü olmayan ancak önemli bir şey yapmış olanları tahmin etmek daha zordur. Örneğin; Rubik Küp dünya rekoru sahibi Felix Zemdegus.

Akinator APK İndir

Akinator, 21 Soru oyununa çok benziyor. En büyük fark, bilgileri mükemmel bir şekilde deşifre eden benzersiz bir algoritma ile programlanmış bir bilgisayara karşı oynuyor olmanızdır.

Gerçek ya da kurgusal bir karakteri hatırlıyorum. Akinator kim olduğunu tahmin etsin. Akinator zihninizi okuyabilir. Bu ilginç yapay zeka programını indirmeseniz bile aşağıdaki videodan tanıtımını izleyerek oynanış hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Akinator APK, Android akıllı telefonunuzdan veya Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir. Akinator Türkçe olarak oynanabilen bir oyundur ancak dili listeden seçmeniz gerekmektedir.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu