İndir

Alpemix

5
(3)

Alpemix, uzaktaki bir bilgisayarın masaüstünü kontrol etmeyi kolaylaştırır.

Alpemix programı, PC’nizi diğer bilgisayarlara uzaktan bağlamanızı sağlayan ücretsiz programlardan biridir ve diğer bilgisayara gitmeden birçok soruna müdahale etmenizi sağlar. Bir çok uzak masaüstü bağlantı programından farklı olarak harika özelliklerinden biri, yerli bir üretici tarafından oluşturulmuş olması ve kullanıcı dostu yapısına rağmen birçok özelliğe sahip olmasıdır.

Bilgisayarınızda güvenlik duvarı programı aktif olsa bile program sorunsuz çalışacak ve diğer taraftaki bilgisayara bağlanarak istediğinizi yapabileceksiniz. Ancak her iki bilgisayarda da kurulu olması ve diğer bilgisayarın açık olması gerektiğini unutmayın.

Programı kullanırken bağlanmak veya düzenli olarak kontrol etmek istediğiniz birden fazla bilgisayarınız varsa, hepsini bir listeye ekleyebilir ve listeden hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Kurulan bağlantı, ağdaki olası bir davetsiz misafirin gerçekleştirilen işlemler hakkında bilgi edinememesi için gerekli şifreleme işlemine tabi tutulur.

Alpemix, sesinizle iletişim kurmanıza ve bilgisayarlar arasında dosya aktarmanıza olanak tanır. Bu şekilde, diğer bilgisayardan dosya almanız veya o bilgisayara dosya kopyalamanız gerekiyorsa, dosya göndermek için programlarla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Alpemix kullanırken bilgisayar ekranınızın tamamını başkalarıyla paylaşmak istemiyorsanız, iki bilgisayar arasında da kolayca disk alanı sınırlaması ve kopyala-yapıştır işlemlerini uygulayabilirsiniz. Program intranet ağları üzerinden de kullanılabilir, bu nedenle dahili kullanım için sorunsuz çalışır.

Yeni ve etkili bir uzak masaüstü bağlantı aracı arayan hiç kimse uğramamalıdır.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu