İndir

AnyDesk

5
(1)

AnyDesk programı sayesinde bilgisayarlar arasında güvenli ve ücretsiz uzak masaüstü bağlantılarını kolayca oluşturabilirsiniz.

AnyDesk, Windows işletim sistemli iki farklı bilgisayarı İnternet üzerinden birbirine bağlamanızı sağlayan, Uzak Masaüstü Bağlantısı sağlayan bir uygulamadır. AnyDesk ücretsiz olarak indirilebilir. İndirme işleminin ardından kurulum işlemini tamamlayarak AnyDesk’i kullanmaya başlayabilirsiniz.,

AnyDesk Nedir?

Yıllar önce piyasaya sürülen Any Desk, bir uzaktan kontrol programıdır. İki farklı cihazı birbirine bağlayan bir program, uzaktaki bir mobil cihaza veya bilgisayara erişmenizi sağlar.

Bu konuda Windows’un kendi dahili desteği ve ek yazılımları vardır ancak bu programın sunduğu güvenlik mekanizmaları ve oldukça basit yapısıyla öne çıktığını söyleyebiliriz.

Mobil ve bilgisayar platformlarında uzaktan kumanda programı olarak kullanılan program, yıllar içinde çeşitli güncellemelerle daha işlevsel özellikler kazanmıştır. Günümüz uzaktan kumanda uygulamaları arasında İngilizce seçeneğinin kullanıldığı başarılı uygulamalar milyonlarca kez indirilmiştir.

AnyDesk Özellikleri

Yapılabilen diğer işlemler arasında şunlar yer alıyor:

 • Ekran görüntüsü alma
 • Diğer bilgisayardaki sesleri duyma
 • Klavye ve fare kilidi
 • Bağlantı ayarları
 • Hafızaya erişim sağlama
 • Android, Mac, Windows ve iOS sürümler,
 • Sık güncellemeler,
 • Güvenilir,
 • Dosya transferi,

Bu programı kullanmak için her iki bilgisayara da kurmanız ve bağlanmak istediğiniz bilgisayarın adresini girmeniz yeterlidir. Dilerseniz diğer kullanıcıların erişimini engellemek için bağlandığınız bilgisayar için bir şifre de belirleyebilirsiniz.

Ek güvenlik önlemleri de programa dahildir. Örneğin, bellekte kopyalanan verileri iki bilgisayar arasında basitçe kopyalarsanız ve doğrudan dosya aktarımını engellerseniz, önemli dosyaları doğru bir şekilde kopyalayamaz ve kaçıramazsınız. Bu nedenle gizliliğinizin ve veri taşıyıcısındaki verilerin yeterince korunduğunu söylemek zorundayız.

Karmaşık ve zor uzaktan bağlantı programlarından sıkıldıysanız ve basit, ücretsiz ve güvenli bir alternatif arıyorsanız, AnyDesk’i düşünmenizi öneririz.

AnyDesk Ne İşe Yarar?

Dünya çapında yüz milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Any Desk, cihazlar arasında bağlantı kurulmasını sağlıyor. Oldukça başarılı bir arayüze sahip olan program, varsayılan olarak askeri düzeyde şifreleme teknolojisini desteklemektedir. Bu, iki cihaz arasında güvenli bir bağlantı kuracaktır.
Uzaktaki bir arkadaşınızın veya aile üyenizin bilgisayarında sorun yaşıyorsanız ve bilgisayarın yanında değilseniz, bu program uzaktaki bilgisayara bağlanıp vergilerinizi görmenizi sağlar.
Birçok özelliği içinde barındıran bir program ile dosya transferi yapabilirsiniz. Bu yöntem herhangi bir ek yazılım gerektirmez. Dosya aktarım işlevinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Dosyaları istediğiniz sıklıkta paylaşabilirsiniz.

Programını kullananların daha verimli çalışmasını sağlayan dosya aktarım özelliğinin kullanımı oldukça kolaydır. Dosyaları sadece birkaç tıklamayla paylaşın. Elbette bu programın tek özelliği dosya paylaşımı değil.

Bu program, uzaktaki bir kullanıcının cihazını kontrol etmenizi sağlayan bir ekran paylaşım özelliğine sahiptir. Hizmette bulunan DeskRT kodlayıcı/kod çözücü, bu işlevselliğin sorunsuz çalışmasına olanak tanır.
Ekran paylaşımı sırasında takılma ve donma gibi sorunların yaşanmaması çok önemlidir. Düşük gecikme ile bu hizmet, yüksek kare hızları ve verimli bant genişliği sunar. Yani ekran paylaşımında bir sorun yok. İnternet bağlantınız zayıf olsa bile ekranınızı paylaşabilirsiniz.

hizmetinde ayrıca, bağlantı işlemleri için uygun bir ortam sağlayan ve mesafe fark etmeksizin sorunları çözen Wake on Local Network adlı bir işlev de bulunmaktadır. Bu özellik, cihazın uyku modunda açılmasını ve uzak bağlantı işlemini gerçekleştirmesini sağlar.

Güç tasarrufu özelliği, cihazı istediğiniz zaman uyku moduna alıp uyandırmanızı sağlar. Cihazınızı uyku modundayken bağlamanız ve “Aç” düğmesini tıklamanız yeterlidir. Bu, kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştiren bir özelliktir.

Bu program ayrıca bir uzaktan yazdırma işlevi içerir. Hizmette yer alan tüm özellikler programı oldukça kullanışlı hale getiriyor. Peki AnyDesk nasıl indirilir ve kullanılır?

AnyDesk İndir

 • Yukarıdaki “İndir” butonuna basın.
 • İndirme işlemi başlayacaktır.
 • İşlem tamamlandıktan sonra kuruluma geçin.

Milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan uzaktan kontrol programı, sınırsız bağlantı ile alanının zirvesindedir. Kullanıcıların dosyaları aktarmak ve cihazları uzaktan kontrol etmek için saatler harcamasını sağlayan uygulama gelişmeye devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen üretim, basit ve güvenilir yapısı sayesinde başarılı olmuştur.

AnyDesk’i ücretsiz olarak indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın. İndirme işlemi internet bağlantınızın kalitesine bağlı olarak değişebilir, ancak küçük dosya boyutu nedeniyle hızlı olmalıdır.

İndirme işlemini tamamladıktan sonra AnyDesk’i kolayca kurabilirsiniz. Bunun için kurulum dosyasına çift tıklayın ve açılan penceredeki kurulum talimatlarını takip edin.

AnyDesk Nasıl Kullanılır?

 • Programı indirin ve kurun.
 • Programa çift tıklayarak açın.
 • Sol üst köşedeki adresi kopyalayın.
 • Kopyaladığınız adresi karşı taraf ile paylaşın.
 • Karşıdaki kişi adresinizi programa girecek.
 • Karşıdaki kişi “Bağlan” butonuna tıklayacak.
 • Size bağlantı isteği gelecek.
 • Bağlantı isteğini kabul edin.

AnyDesk kurulum sürecini tamamladıktan sonra çoğu kullanıcı AnyDesk’i nasıl kullanacağını merak ediyor. Tüm dünyada çok popüler olan bu servisi kullanmaya başlamak için önce programın ikonuna çift tıklayarak açın. Tabii ki sağ tıklama için de aynı şey geçerli.

Arkadaşınız bilgisayarınıza bağlanmak istiyorsa programın sol üst köşesindeki adresi kopyalamanız gerekmektedir. Kopyalanan adresi arkadaşlarınıza gönderin. Arkadaşınız adresinizi programa girmeli ve Bağlan düğmesine basmalıdır.

Arkadaşınız bağlan düğmesine tıkladığında, bir bağlantı isteği alacaksınız. Bağlantı isteğini kabul etmek bağlantıyı kurar. Bağlanan taraf sizseniz, karşı taraf size adresini vermek zorundadır. Adresi aldıktan sonra, yukarıdaki adımları izlemeniz gerekir.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu