Androidİndir

APK Editor Pro

5
(1)

APK Editor Pro APK, Android uygulamalarını ve oyunlarını düzenlemek için bir araçtır. İndirmek ücretsiz!

APK Editor Pro Nedir?

APK Editor Pro son sürüm indirme linki burada! APK editörü en iyi APK editörüdür. Android telefonunuza indirilen herhangi bir APK uygulamasının veya oyunun içeriğini görüntülemenize ve değiştirmenize olanak tanır. APK Editor Pro ayrıca APK oluşturmanıza, herhangi bir uygulamayı APK’ya dönüştürmenize olanak tanır. APK dosyalarını düzenlemek için bir uygulama arıyorsanız APK Editor Pro’yu öneririm.

APK Editor Pro Ne İşe Yarar?

APK haklarını kaldırın, oyun kaynaklarını hackleyin, reklamları kaldırın, duvar kağıdını değiştirin vb. Bu düzenleme aracına güvenebilirsiniz. Genel olarak, APK Editor Pro ile APK dosyalarını birçok şekilde düzenleyebilir ve hackleyebilirsiniz. Programın tüm işlevlerini kullanmak teknik bilgi gerektirir.

APK Editor Pro, çok yönlü bir düzenleme aracıdır. Bu özelliklerin en önemlileri uygulama verisi düzenleme, küçük kod düzenleme, ücretsiz yama, dil özelleştirme ve düzeni yeniden yapılandırmadır. Ayrıca APK Editor Pro, yapılandırma yerelleştirme, uygulama kısıtlamalarının kaldırılması, performans optimizasyonu ve yeniden adlandırma desteği sunar.

Uygulama ayrıca, Android telefonunuzdaki gereksiz otomatik çalıştırma uygulamalarını yönetmenize olanak tanıyan bir otomatik yönetim özelliğine sahiptir. APK Editor’ün eski sürümünden farklı olarak APK Editor Pro, bildirim düzenleme özelliğine sahiptir. Bu özellik, birden çok dosyanın meta verilerini içeren bir dosyayı hacklemenize ve değiştirmenize olanak tanır.

APK Editor APK Editor Pro iki tür düzenleme seçeneği sunar. Tam düzenleme ve kolay düzenleme. Tam Düzenleme, APK’daki dosyaları yeniden düzenlemenize izin verirken, Basit Düzenleme, dosyaları APK’da taşımanıza olanak tanır. APK düzenleme hiç bu kadar kolay olmamıştı! Uygulama duvar kağıtlarını değiştirebilir, dil ekleyebilir, izinleri kaldırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

APK Editor Pro APK

APK Editor Pro‘yu Android 3.1 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran bir Android cihazda kullanabilirsiniz. APK Editor Pro ile APK dosyalarını çok az veya hiç özel gereksinim olmadan düzenleyebilirsiniz. Android Emulator, PC’nize APK düzenleyici uygulamasını yüklemenizi sağlar. APK Editor Pro, basit bir kurulum aracıdır. Yukarıdaki APK Editor Pro APK indirme düğmesine dokunarak kurulumu hızlı bir şekilde indirebilir ve tamamlayabilirsiniz.

  • APK düzenleme
  • APK düzenleyici
  • APK düzenleme programı
  • APK düzenleme uygulaması
  • APK düzenleme aracı

APK Nedir? APK Dosyası Ne Demek?

Bir Android cihazınız varsa, APK terimini duymuş ve ne anlama geldiğini merak etmiş olabilirsiniz. APK, Android Bundle (bazen Android Bundle Kit veya Android App Bundle) anlamına gelir. Android tarafından uygulamaları dağıtmak ve yüklemek için kullanılan dosya biçimidir. APK’lar, bir uygulamanın cihazınıza düzgün bir şekilde yüklemesi için gereken tüm öğeleri içerir.

APK bir arşiv dosyasıdır, yani birden fazla dosya ve bunlarla ilgili bazı meta veriler içerir. ZIP ve RAR gibi diğer arşiv dosyası türlerine aşinasınız. Genellikle arşiv dosyalarını (ZIP gibi) taşınabilirliklerini artırmak veya yerden tasarruf etmek, birkaç dosyayı tek bir dosyada birleştirmek için sıkıştırmak için kullanılır. Android, Java ile oluşturulduğu için APK’lar, JAR (Java Arşivi) dosya biçiminin varyasyonlarıdır. Tüm APK’lar temel olarak ZIP dosyalarıdır, ancak APK olarak düzgün çalışması için ek bilgiler içermeleri gerekir. Yani tüm APK’lar ZIP dosyalarıdır, ancak tüm ZIP dosyaları APK değildir. Merak ediyorsanız APK dosyasını açıp içinde neler olduğunu görebilirsiniz. Diğer ZIP dosyaları gibi açmak için 7-Zip gibi en iyi unzip programlarından birini kullanabilirsiniz.

APK dosyası ne için kullanılır? APK dosyaları, Android telefonunuza uygulama yüklemenize izin verir. Windows 10’da Mağaza uygulamalarını yüklemek için kullanılan APPX dosyalarına ve diğer platformlardaki ilgili paket dosyalarına benzer. APK’yı cihazınızda açtığınızda, bilgileri ve telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi içerir. Genellikle mağaza, APK’yı sizin için Google Play’de ve uygulamayı indirdiğinizde otomatik olarak yükler. Play Store ayrıca paket yöneticisi olarak da çalışır; Cihazınıza kolayca yazılım yüklemenizi, güncellemenizi ve kaldırmanızı sağlayan bir araçtır.

APK Yüklemek Güvenli Midir?

Bazen çeşitli nedenlerle Google Play Store‘dan bir uygulama indirmek mümkün olmayabilir (ör. Google Play çalışmıyorsa, ülkenizde veya bölgenizde kullanılmayan uygulamaları indirirsiniz, Android sürümünüz eskiyse veya Android uygulamaları yüklersiniz). ./games, BlueStacks, Nox Player gibi Android öykünücüleriyle PC’nizde). Bu durumda en iyi çözüm uygulamanın apk dosyasını indirip yüklemektir. Ancak bu apk dosyasının güvenli olup olmadığı nasıl kontrol edilir?

APK dosyalarını güvenilmeyen web sitelerinden indirirseniz, Android telefonunuz virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasızdır. Bu nedenle APKPure, APKMirror gibi güvenilir bir kaynak APK indirmek için önemlidir. APK dosyasının güvenli olup olmadığını hala düşünmüyorsanız, taramak ve onaylamak için birkaç araç kullanabilirsiniz. Örneğin; Hash Droid uygulamasını kullanarak hash’inizi telefonunuzda kontrol edebilirsiniz. Bir APK dosyası eklediğinizde HashDroid, uygulamanın tüm MD5, SHA-1 ve SHA-256 değerlerini görüntüler. APK dosyasının orijinal olup olmadığını öğrenmek için APK dosyasını HashDroid’de doğruladıktan sonra APKTOVI Checker Tool ile taramanız gerekir. Kontrol sonucunda APK dosyasının değiştirilip değiştirilmediğine dair bir mesaj görüntülenir. Başka bir yöntem olarak APK dosyalarını VirusTotal, NViso APKScan gibi antivirüs web siteleri ile kontrol edebilir ve güvenilirliklerini alabilirsiniz.

Paket Adıcom.gmail.heagoo.apkeditor
LisansÜcretsiz
YazarSteelWorks
İşletim SistemiAndroid
İçerik DerecelendirmesiTüm yaşlar

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu