Androidİndir

Arapça Türkçe Çeviri

5
(1)

Arabic Turkish Translator, Arapça’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Arapça’ya çeviri yapmanızı sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Arapça Türkçe Çevirmen, Arapça’dan Türkçe’ye ve Türkçe’den Arapça’ya kelime ve kelime öbekleri çevirmenize olanak sağlayan çok kullanışlı ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır. Android platformu için özel olarak geliştirilip yayınlanan Arapçadan Türkçeye Çevirmen uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Arapçadan Türkçeye ve Türkçeden Arapçaya çeviri sağlayan başarılı bir mobil uygulama ülkemizde binlerce kez indirilmiştir. Yüksek puan alan uygulama, Google Play’de olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor.

Arapça Türkçe Çeviri Apk Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Arapçadan Türkçeye, Türkçeden Arapçaya çeviri,
  • Android,
  • Basit kullanım,
  • Sade tema,

Kolay ve hızlı çeviri yapmanın en hızlı yollarından biri olan uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Basit bir arayüze sahip bir uygulamada tercüme yapabilmek için tercüme edilecek kelime veya deyimi gerekli boşluğa girerek tercüme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrenciyseniz veya turist olarak seyahat ediyorsanız, Android telefonunuzda veya tabletinizde sözlük olarak kullanmak için bir uygulama yüklemenizi önemle tavsiye ederiz. Tamamen ücretsiz çeviri uygulaması, çeviri işini çok iyi yapıyor.

Arapça Türkçe Çeviri Apk İndir

Bu uygulama Google Play’de 500.000’den fazla kez indirildi. Arapçayı Türkçeye veya Türkçeyi Arapçaya çevirmek istiyorsanız aradığınız uygulama Arapça Türkçe Çevirmen uygulamasıdır. Uygulamayı indirebilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu