AndroidİndirOyun İndir

Candy Crush Saga

5
(1)

Candy Crush Saga, Windows 10 tablet ve PC’nizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir 3’lü eşleştirme oyunudur.

Candy Crush Saga, Windows 10 tablet ve PC kullanıcısı olarak ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz en eğlenceli 3’lü eşleştirme oyunudur. Cep telefonunuzda milyonlarca indirilen bu oyunu kısa sürede Windows PC’nizde oynayabilirsiniz. Renkli şekerlerin oynandığı oyunda oyuncuların amacı aynı türdeki şekerleri yan yana veya üst üste koyarak yok etmektir. 3 veya daha fazla şekeri yan yana veya altlarına taşıyarak imha eden oyuncular, aynı eşyadan 3’ten fazla eşleşirlerse kombo yapabilirler. Son derece eğlenceli içeriğiyle oyun, mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından seviliyor.

Eşleştirme oyunları denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Candy Crush Saga, uzun zaman önce piyasaya çıkmasına rağmen popülaritesini kaybetmemiş ve halen yurt içinde ve yurt dışında oynanmaktadır. Bu kadar popüler bir oyunun Windows PC’de olmaması ve nihayet bizim PC’mizde indirip oynayabilmemiz düşünülemezdi. Daha önce oyunun Windows 10 sürümünün mobil sürümden bir farkı olmadığını, hem tabletlerde hem de klasik bilgisayarlarda oynanabildiğini ve Windows 10’a geçmemiş kullanıcılara açık olmadığını söylemek istiyorum. .

Candy Crush Saga İndir

Maç üç oyunlarının atası diyebileceğimiz Candy Crush Saga’nın bilgisayar versiyonunda amacınız aynı renkteki şekerleri toplamak. Bunu başarmak ilk başta çok kolay; hatta oyunda nasıl ilerlediğinizi gösteren bir alıştırma bölümünden geçiyorsunuz. Oyun ilerledikçe daha fazla renkli şekerler var ve bunları aynı renkli şekerlerle eşleştirmek için bir strateji uygulamanız gerekiyor. Performansınıza bağlı olarak sunulan güçlendirmeler zaman zaman imdadınıza yetişse de, belirli bir kullanım süresinden sonra sona erer, bu nedenle şekerlere bağlı kalmanız akıllıca olur. Bu noktada oyunun sosyal ağ desteğini kullanarak sizden daha ileri seviyede olan arkadaşlarınızdan yardım almanız mümkün.

İnternet bağlantısı olmadan oynaması kolay ve eğlenceli olduğu için milyonların sevgisini kazanmayı başaran Candy Crush Saga’yı Windows PC için oynayabilirsiniz. Ancak, arkadaşlarınıza yardım etmek ve bilgisayarınızda cep telefonunuzdan oynamaya devam etmek için çevrimiçi olmanız gerekir.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu