Androidİndir

Canva

5
(1)

Ücretsiz ödüllü fotoğraf düzenleyici, grafik tasarım programı

Canva, Android platformundaki en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım uygulamasıdır. Canva apk, kullanıcıların özgeçmişlerini düzenlemesine, logo tasarlamasına ve farklı gönderi tasarımları oluşturmasına olanak tanır. Android, iOS ve web platformlarında ücretsiz olarak sunulan Canva apk indirme, harika bir editör deneyimi sunar.

canva temisili resim

Türkçe dahil birçok dil seçeneği ile başarılı bir uygulama, özellikle gönderi oluşturma konusunda en kolay ve en hızlı desteklenen platform olma özelliğine sahiptir. Yıllarca güncellenen içeriği ile başarılı grafik tasarım aracı, ödüllü bir resim düzenleme platformu olarak adından söz ettirmiştir.Basit arayüzüyle övgü toplayan ve sık sık güncelleme almaya devam eden Canva apk’yı yükleyin.

Canva Apk Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Türkçe,
  • Android, iOS ve Web platformu,
  • Basit kullanım,
  • Şık arayüz,
  • Logo tasarlama,
  • Etkileyici tasarımlar,
  • CV düzenleme,
  • Post tasarımı,
  • Binlerce farklı şablon ve daha fazlası,

Sosyal medya için harika görseller oluşturmaktan davetiyeler, posterler, el ilanları, kartlar ve kolajlar tasarlamaya kadar her şeyi yapmanızı sağlayan Türkçe arayüzlü harika bir tasarım aracı.

Canva, dakikalar içinde iş, okul veya eğlence için çarpıcı tasarımlar oluşturmanıza olanak tanıyan benzersiz bir uygulamadır. Profesyonel bir tasarım uygulaması kullanmadan harika görünen Facebook Kapak Fotoğrafları, Twitter Başlıkları, YouTube Kanal Resmi ve Küçük Resimleri, Fotoğraf Kolajları, Blog Afişleri, Davetiyeler ve daha fazlasını kendiniz oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulamadan bahsediyoruz. Ücretsiz olarak sunulan 60.000’den fazla hazır şablon ve fotoğraf ızgarası vardır. Bir şablon seçtikten sonra elbette kendi resimlerinizi ve metninizi ekleyebilir ve farklı yazı tipleri ve renklerle süsleyebilirsiniz.

Canva Apk İndir

iOS, web ve Android platformlarında milyonlarca kez indirilen Canva apk, ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor. Kullanıcılar, mobil ve web platformu uygulamaları sayesinde özgeçmiş oluşturabilir, tasarım gönderebilir ve binlerce ücretsiz şablona erişebilir. Canva apk’yı indirin. Harika bir tasarım aracı olarak kabul edilir ve bugün ülkemizde ve dünyada kullanılmaktadır. Dileyen kullanıcılar uygulamayı indirip hemen kullanabilirler.

YouTube video

Paket Adıcom.canva.editor
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiAndroid
YazarCanva
YaşTüm Yaşlar

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu