İndirOyun İndir

Counter-Strike 1.6

5
(1)

Counter-Strike 1.6, bugüne kadar piyasaya sürülen FPS oyunları arasında asla unutulmayan bir yapım olarak yerini aldı.

CS 1.6, Counter-Strike serisinin en popüler oyunlarından biriydi ve hayatına Half-Life modu olarak başlayıp ardından bağımsız olarak yolculuğuna devam ediyordu.

Valve tarafından yıllar önce piyasaya sürülen Half-Life, sunduğu modifikasyonlar ile dikkat çekiyordu. Bunu yaparken, oyuncular Half-Life‘a dayalı birçok farklı oyun keşfettiler. Bu modlardan Counter-Strike en çok oynananlardan biriydi.

Half-Life için geliştirilen bu modu kendi oyunu haline getirmek için Valve, Counter-Strike’ı geliştirdi. Mod yapımcıları tarafından şirketin kendisine geçirilen bu seri, özellikle CS 1.5 ve CS 1.6 versiyonlarında oldukça popülerdi.

CS 1.6’dan sonra birdenbire ortaya çıkan yeni oyun motoru Counter Strike Global Offensive ile Valve, bir kez daha on milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. CS 1.6 hala en çok oynanan oyunlardan biriydi.

Counter Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 İndir

CS 1.6, en unutulmaz rekabetçi FPS oyunlarından biridir ve mutlaka oynanması gereken oyunlardan biridir. Benzer şekilde, oyunu daha önce Türkiye’de oynadıysanız, muhtemelen üzerinde epey zaman geçirmişsinizdir.

Geçmişi yeniden yaşamak ve hit oyunlara bir göz atmak için yapmanız gereken tek şey oldukça basit. Öncelikle oyun sayfasına gitmek için Counter-Strike 1.6 indirme butonuna sol tıklayın.

Oyunun basitçe Counter-Strike olarak adlandırıldığını Steam sayfasında görebilirsiniz. Gerekli ödemeyi yaptıktan sonra oyunu Steam istemcisi üzerinden indirmeniz gerekecektir.

İndirme tamamlandığında Steam otomatik olarak yükleyecektir. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyun eski günlerdeki gibi oynayabileceğiniz sunucuların bir listesi ile açılacaktır.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu