Androidİndir

Dolap APK

5
(1)

Dolap, Android platformunda en güvenli kullanılan alışveriş uygulamalarından biridir.

Dolap, modayı yakından takip eden popüler markaların ürünlerini bulabileceğiniz ikinci el alışveriş merkezidir. Gucci, Fendi, Vako, Gap, Diesel, Zara, Burberry ve daha birçok markanın yepyeni ürünlerini piyasa fiyatının çok altında bulabilirsiniz.

Trendyolis hizmeti veren Dolap uygulaması ülkemizde popüler bir istasyondur. Dolap sayesinde kullanıcılar hem sıfır hem de kullanılmış ürünleri kullanabilir ve ürünlerini satabilirler. Diyelim ki satmak istediğiniz bir ürününüz var, ürününüzün reklamını yapabilir ve Dolap’ta ücretsiz müşteri bulabilirsiniz. Kullanıcılar, Gardırop Garantisi kapsamında ürünlerini güvenle satabilir ve müşterilerle iletişim kurabilir. Alıcılar, öğeye değerinden daha az teklif verebilir ve pazarlık yapabilir.

Ücretsiz olarak yayınlanan Dolap uygulaması artık hem Android hem de iOS platformlarında kullanılabilir. Dolap’ta her gün yüz binlerce kullanıcı ürünlerini alıp satıyor. Sınırsız sayıda ürün ile program, geniş seçimi ile tüm kategorilerden içerikler barındırmaya devam ediyor.

Android platformunda bulunan onlarca alışveriş uygulamasından biri olan Dolap, arada bir aldığınız ve artık giymediğiniz kıyafetleri dolabınızın bir köşesinde gözden geçirmeyi oldukça kolaylaştırıyor. her ne sebeple olursa olsun ve malzemeleriniz için para harcamazsınız. Profil oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekip yüklemek. Bundan sonra Dolap’ın alıcı ve satıcı arasında olası sorunları önlemek için önlemler aldığını ve güvenli bir satın alma sistemine sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu