İndir

DuckDuckGo

5
(1)

DuckDuckGo, güvenli bir arama motoru ve web tarayıcısı olarak Windows, Mac, Android ve iOS kullanıcılarının favorilerinden biridir.

İçindekiler

DuckDuckGo Görseli

Duck Duck Go nedir? DuckDuckGo, Türkçe güvenli arama motoru ve web tarayıcısıdır. Hiçbir kullanıcı kişisel verisi toplama, reklamsız bir deneyim ve izleme önleme etkinliği (izleme) özelliklerine sahip olmayan DuckDuckGo, tüm cihazlarda gizlilik koruması sunar. Google, Bing ve Yandex kadar olmasa da milyonlarca kullanıcısı olan bir arama motoru. Web’de aradığınızı daha hızlı ve daha hızlı bulmak için Google Chrome uzantısını indirin. Ücretsiz ve başarılı web tarayıcıları artık milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ülkemizde de popüler olan uygulamalar gizlilik esasına dayanmaktadır.

DuckDuckGo İndir

Arama yaparken kullanıcıları açıkça takip etmeyen arama motoru eklentileri, hız odaklı olarak geliştirilmiştir. Eklentiyi indirip kurduğunuzda görünen simgeye tıklanarak çeşitli kısayollar görüntülenir. Adres çubuğuna yazmadan aradığınız şeye hızla ulaşın. Örneğin; Amazon’dan bir çanta satın alın veya bir modele bakın. Ürün adını yazıp arama yapmak yerine Amazon linkine tıklayıp !a bag aratarak doğrudan Amazon sayfasına gidebilirsiniz. Haritalar, Google Görseller, Bing Görseller, Haberler, Wikipedia ve YouTube bir bakışta listelenir.

Açık kaynak arama motoru DuckDuckGo’nun Chrome uzantısı, adres çubuğundan ve sağ tıklama menüsünden anında yanıtlar sağlar. Google ve Bing’den yanıtlar almak ilginç.

DuckDuckGo arama motorunu Google ve diğerlerinden ayıran gizlilik özellikleri;

  • Reklam izleme ağlarından kaçının: Privacy Guard, neredeyse tüm gizlilik izleyicilerini engeller ve zaman içinde sizi izleyen başlıca reklam ağlarını ortaya çıkarır. Sizi takip etmek isteyen herkesi takip edebilirsiniz.
  • Gelişmiş şifreleme koruması: Verilerinizi İnternet Servis Sağlayıcınız gibi meraklı gözlerden korumak için web sitelerini mümkün olduğunca şifreli bağlantılar kullanmaya zorlar.
  • Aramalarınızı Gizli Tutun: Finansal, sağlık veya politik sorularınız olduğunda, son derece kişisel bilgileri arama motorlarıyla paylaşırız. Aradığın şey senin işin. DuckDuckGo sizi asla takip etmez.
  • Şifre Çöz Gizlilik Politikası: Kullanım Koşulları. Okunmayan (ToS;DR) sonuçları, mümkünse, sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikası için puanlar ve etiketler ekleyin.
  • Derecelendirmeler: DuckDuckGo, siz internette gezinirken, arama yaparken ve web sitelerini ziyaret ederken gizlilik derecelendirmelerini görüntüler. Bu derecelendirme sayesinde bir bakışta koruma seviyenizi görebilir, sizi kimlerin takip etmeye çalıştığını görebilir ve detaylı olarak görebilirsiniz. Gizlilik Puanı, gizli izleme ağlarını tespit etmenize yardımcı olur, kullanımınıza ve web sitesinin içeriğine göre atananları otomatik olarak şifreler. gizlilik uygulamaları.

DuckDuckGo indirmek için 3 neden;

  • Gizlilik Tarayıcı Uzantısı: Web’e her zamanki gibi göz atın ve gerisini DuckDuckGo’ya bırakın. Tüm modern web tarayıcılarında aynı anda özel arama, izleyici engelleme ve web sitesi şifrelemesi elde edin.
  • Özel Arama Motoru: Özel aramalar yapın, favori tarayıcınıza özel web arama yetenekleri ekleyin ve doğrudan DuckDuckGo’dan arama yapın.
  • Gizlilik Tarayıcı Uygulaması: Mobil cihazlar, arama motoru, izleyici engelleyici, şifreleme uygulayıcı ve daha fazlası için özel tarayıcı. DuckDuckGo, Android ve iOS cihazlarına kurulabilir.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu