Androidİndir

e-Nabız

5
(1)

e-Nabız indirip giriş yaparak kişisel sağlık bilgilerinize ulaşabilir ve Covid aşısı için randevu alabilir ve Covid test sonucu alabilirsiniz.

e-Nabız uygulaması, tüm sağlık bilgilerinize tek bir yerden erişmenizi sağlar. e-Nabız ile çok şey yapabilirsiniz. B. Covid aşısı randevularını ayarlayın, Covid sonuçlarını inceleyin, analizlere erişin ve birinci basamak doktorunuzu değiştirin. TR Sağlık e-Nabız uygulamasının kurulumu ücretsiz olup, e-devletten alınan T.C kimlik numarası ve e-Nabız şifresinin veya aile hekiminden cep telefonuna SMS ile gönderilen e-Nabız şifresinin girilmesini gerektirir.

e-Nabız İndir

e-Devlet şifre girişi ile e-Nabız uygulaması, kişisel sağlık bilgilerine, hastane raporlarına, randevulara, işyerindeki en yakın hastane ve eczanelere, Covid-19 aşı durumu ve grip risk durumuna erişim sağlar, kavrayabilirsiniz. .Ayrıca birinci basamak doktorunuzu e-Nabız’dan değiştirebilirsiniz. Artık e-Nabız üzerinden giriş yaparak Covid aşısı randevuları almak ve Covid-19 test sonuçları hakkında bilgi almak da mümkün. e-Nabız şifrenizi e-devlet veya aile mahkemenizden alabilirsiniz. e-Nabız’ı indirmek ve sağlık bilgilerinizi takip etmek için üst kısımdaki e-Nabız İndir’e dokunun.

e-Nabız, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan yeni bir kişisel sağlık sistemi uygulamasıdır. Hastane ziyaretçilerinin aldıkları bakımın detaylarını görmelerini ve kontrol etmelerini sağlayan bir uygulama, resmi web tabanlı bir sağlık hizmetidir.

e-Nabız Giriş

e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi adı verilen bu yeni hizmete giriş için e-Nabız veya e-Devlet şifresi gerekiyor. Bu iki şifreye sahip değilseniz, geçici bir e-Nabız şifresi almak için aile hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.
‘ün içindeki 112 acil çağrı butonu sayesinde gerektiğinde ambulans çağrılabilir. Ayrıca, uygulama konumunuzu otomatik olarak algılayacağı için adresinizi vermenize gerek yoktur.

Tüm Android telefon ve tablet sahipleri, sağlık geçmişlerini görüntülemelerine, aldıkları sağlık hizmetlerini derecelendirmelerine ve kişisel sağlık bilgilerini yönetmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulama indirebilir. tansiyon, nabız, şeker, kilo vb.

Bu hizmet, diğer tüm önemli kişisel bilgilerinizi kolayca ve güncel bir şekilde yönetmenizi sağlayan 7 gün 2 saat aktif bir hizmet sunar. Başvurunuzda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri tercih ettiğiniz hekimler ile paylaşabilir ve bilgilerin Hizmet üzerinden erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Tıp alanında size yardımcı olacak e-Nabız uygulamasını henüz indirmediyseniz, bugün indirmenizi ve kullanmaya başlamanızı öneririz.

e-Nabız Yükle

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından Android işletim sistemi kullanıcıları için yayınlanan bir uygulama, sağlık koşullarını yönetmek için tasarlanmıştır. Hastane ziyareti sonrasında uygulama üzerinden sonuçları ve test durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Bu bilgiyi almak için öncelikle sol taraftaki e-Nabız indirme butonuna basmanız gerekmektedir. Ardından uygulamayı telefonunuza veya tabletinize indirmeye başlayın.

Otomatik yükleme işlemi, uygulamayı kullanıma hazırlar. Uygulamaya tıkladıktan sonra görüntülenen maskedeki e-Devlet şifrenizi kullanarak giriş yapmanız gerekecektir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, tüm bilgilere uygulamanın menüsünden erişilebilir.

e-Nabız Şifresi Nasıl Alınır?

e-Nabız şifremi nasıl alabilirim?e-Nabız şifrenizi almak çok kolay. e-Nabız şifresi oluşturmak için e-Devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden e-Nabız’a giriş yapın ve profil ayarlarınıza gidin veya geçici bir e-Nabız şifresi için doktorunuzla iletişime geçin. e-Nabız nasıl girilir e-Devlet şifreniz varsa.

https://enabiz.gov.tr ​​adresine gidin. e-Devlet kaydına tıklayın. e-Devlet şifreniz, e-imzanız veya mobil imzanız ile TC Kimlik numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yaparken profil bilgilerinizi oluşturmak için lütfen e-Nabız sistem kullanım koşullarını inceleyiniz ve gerekli bilgileri giriniz.

Paylaşım seçeneklerini kullanarak kişisel sağlık bilgilerinize kimlerin erişebileceğini seçebilirsiniz. Profil bilgilerinizi oluşturmanın son adımı için bilgilere erişin. Şimdi sisteme giriş yapmak için kullanacağınız cep telefonu numaranızı ve e-Nabız şifrenizi oluşturup girmeniz gerekiyor.

Ardından cep telefonunuza gelen tek seferlik erişim kodunu Doğrulama Kodu bölümüne girerek e-Nabız aktivasyon işlemini tamamlayınız.
E-devlet şifreniz yoksa Sağlık Bakanlığı’na kayıtlı birinci basamak hekiminize cep telefonu numaranızı kaydediniz.

Telefonunuza SMS ile gönderilen tek kullanımlık erişim kodu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
e-Nabız şifremi nasıl değiştiririm? e-Nabız şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, e-Nabız’a giriş yapın ve sol tarafta profil resminizin altında bulunan Düzenle seçeneğine tıklayın. Bu menüden e-Nabız giriş şifrenizi değiştirebilir ve tüm profil bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu