Androidİndir

ES File Explorer APK

5
(1)

ES File Explorer APK olarak yüklenebilen Android için dosya yöneticisi. ES Dosya Gezgini ile telefonunuzdaki dosyaları kolayca yönetebilirsiniz.

ES File Explorer APK, 2022’de hala popüler olan bir Android dosya yöneticisidir. Android dosya yöneticisi APK olarak tüm telefonlara yüklenebilir. Android ve iOS cihaz yönetimi, LAN paylaşımı, uzak FTP, Bluetooth cihazları ve bulut depolama için tasarlanmış bir mobil araç olan ES File Explorer File Manager’ı öneririm. Yukarıdaki ES Dosya Yöneticisi APK İndir düğmesine dokunarak Android Dosya Yöneticisini telefonunuza yükleyebilirsiniz.

ES File Explorer APK İndir

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hepsi bir arada dosya yöneticisi ES File Explorer ile uygulamalarınızı yönetebilir, görevleri istediğiniz zaman bitirebilir, dropbox entegrasyonunu kullanabilir ve ftp istemci işlevlerinden yararlanabilirsiniz.

Yerel telefonlar ve uzak bilgisayarlar için uzak dosya gezgini görevi gören uygulama, tüm dosyaların kesilmesini, kopyalanmasını, yapıştırılmasını ve yeniden adlandırılmasını sağlar.

Program ayrıca kullanıcıların video ve ses dosyalarını oynatmak istedikleri varsayılan oynatıcıyı seçmelerine olanak tanır.

Uzaktan oynatma, görüntüleri görüntüleme, metin dosyalarını okuma ve dosya arama gibi tüm işlemleri yapmanızı sağlayan ES File Explorer, cep telefonunuzda yaptığınız her şeyi çok daha kolay hale getiriyor.

Android cihazınızdaki dosya ve klasörlere kolay erişim sağlayan bir dosya yöneticisine ihtiyacınız varsa, ES File Explorer denemeniz gereken uygulamalardan biridir.

ES File Explorer’in öne çıkan özellikleri arasında, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcısı olan Android için ücretsiz, güvenli ve basit bir dosya yöneticisi;

Es Dosya Yöneticisi İndir

 • Dosya Yöneticisi ve Klasör: Güçlü araçlar, masaüstü işlevselliğini cebinize getirir.
 • Verici: Mobil veri veya kablo olmadan uygulamaları, fotoğrafları, müzikleri, filmleri ve belgeleri aktarın. Aynı WiFi modunu ve otomatik olarak oluşturulan etkin noktayı destekler.
 • Dosya Yöneticisi: Dosyalarınızı keserek, kopyalayarak, yapıştırarak, yeniden adlandırarak ve sıkıştırarak yönetin.
 • Farklı dosya türleri için yerleşik görüntüleyiciler ve oynatıcılar: müzik/video oynatmak, resimleri ve belgeleri kontrol etmek için dokunun.
 • Dahili ZIP ve RAR desteği: ZIP dosyalarını açıp sıkıştırabilir, RAR dosyalarını çıkarabilir ve şifreli (256-bit AES) ZIP dosyaları oluşturabilirsiniz. Dosyalarınıza her yerden erişebilirsiniz.
 • bulut depolama: Dropbox, Box.net, Sugarsync, Google Drive, OneDrive (SkyDrive), Amazon S3, Yandex ve diğer bulut platformlarını destekler.
 • Remote File Manager: Bu özellik etkinleştirilirse, telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.
 • , bir FTP ve WebDAV istemcisi olarak çalışır: FTP, FTPS, SFTP ve WebDAV sunucularındaki dosyaları bir SD karttaki dosyalar olarak yönetin.
 • Ev PC’sine erişin: Akıllı telefon aracılığıyla SMBFile Transferi ve Dosya Gezgini WiFi
 • Kök Gezgini: Kök kullanıcılar için eksiksiz dosya araçları seti. Tüm dosya sistemine ve tüm veri klasörlerine erişim sağlar ve kullanıcının izinleri değiştirmesine izin verir.
 • Bluetooth Dosya Tarayıcı: Bluetooth cihazları arasında dosya kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. ES Dosya Gezgini (dosya yöneticisi), cihazlara göz atmak ve Bluetooth cihazları arasında dosya aktarmak için OBEX FTP’yi destekler.
 • WiFi Dosya Aktarımı: Taşınabilir dosyalarınızı bir FTP kitaplığı ve daha fazlasıyla bir PC’de kablosuz olarak düzenleyin. Herhangi bir dosyayı saniyeler içinde bulun.
 • Uygulama Yöneticisi: Uygulamalarınızı kategorilere ayırın, kaldırın, yedekleyin ve kısayollar oluşturun.
 • Notes Editor: 30 dilde (Java, XML, Javascript, PHP, Perl, Python, Ruby, vb.) sözdizimi vurgulamayı destekler.
 • SD Card Analyzer: Yer kazanmak için uygulamaya entegre klasörleri, büyük dosyaları, yeni oluşturulan dosyaları, artık dosyaları ve yinelenen dosyaları analiz edin. Uygulamalarınızı daha iyi anlamak için hassas izinleri, uygulama önbelleğini ve bellek kullanımını algılar.
 • Görevleri tek dokunuşla tamamlayın, belleği artırın ve cihazınızı hızlandırın: Çalıştırmak istediğiniz programları atlamak, mevcut RAM durumu hakkında sizi bilgilendirmek ve görevleri otomatik olarak kapatmak için ana ekranda ve atlama listesinde kalan basit bir widget içerir . . Bu özellik, Görev Yöneticisi modülünü gerektirir.
 • Önbellek Temizleyici ve Otomatik Başlatma Yöneticisi: Değerli depolama alanını kaplayan gereksiz dosyaları kaldırın. Bu özellik, Görev Yöneticisi modülünü gerektirir.
 • Real-Time Observer: Bu, son eklenen dosyaları kitaplığa yüzde 80 daha hızlı yüklemenizi sağlar. ES Dosya Gezgini (dosya yöneticisi), cihazınızın belleğinde, microSD kartında, yerel ağda ve bulut depolama hesaplarında depolanan tüm dosyaları yönetmenize yardımcı olur. Varsayılan olarak, ES Dosya Gezgini (dosya yöneticisi), dosyaları herhangi bir alana kopyalamanıza, taşımanıza, yeniden adlandırmanıza, silmenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca kategorilere göre dosyalara göz atmanıza ve dosyalara erişmenize olanak tanır.
ARTILAR
Kolay Kullanım
Bulut Depolama Servisleri Desteği
Yerleşik ZIP ve RAR desteği
Wi-Fi Dosya Aktarımı
EKSİLER
Karmaşık Arayüz
Paket Adıcom.estrongs.android.pop
LisansÜcretsiz
YazarES APP Group
İşletim SistemiAndroid
İçerik DerecelendirmesiTüm yaşlar

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu