İndir

Game Booster

5
(1)

Game Booster (IObit), oyunların bilgisayarınızda daha iyi çalışmasını sağlayan bir yazılımdır.

Game Booster (IObit), kullanıcıların oyun performansını artırmasına yardımcı olan bilgisayar hızlandırma yazılımıdır.

Game Booster (IObit) İndir

Çalıştırması tamamen ücretsiz olan Game Booster indirmesinin sonunda, bilgisayar ve oyun hızlandırma işlemlerini çalıştırmanıza, sistem analizi yapmanıza ve sistem istatistiklerini görüntülemenize yardımcı olan bir yazılıma sahip olursunuz.

Game Booster (IObit) Özellikleri

Game Booster, sistem kaynaklarını optimize ederek bilgisayarınızın oyunlardaki performansını artırır. Siz bilgisayarınızda oyun oynarken arka planda çeşitli uygulama ve servisler çalışmaktadır. Çok fazla uygulama ve hizmet çalıştırmak, sistem kaynaklarını tıkayabilir ve bilgisayarınızın komutlara yanıt vermesini yavaşlatabilir. Bu oyunları da etkiler. Game Booster ile RAM belleğinizin oyununuz için özel olarak optimize edilmesini sağlayabilir, uygulama önceliğinizi oyununuza verebilir ve diğer sistem kaynaklarını oyununuza devredebilirsiniz. Game Booster, oyunlarda sabit sürücü performansını artırır ve sistem kaynaklarını optimize eder. Game Booster’ın optimizasyon fonksiyonu sayesinde oyunun kurulu olduğu dizini hard diskinize konsolide edebilir ve bilgisayarınızın bu dizindeki verilere daha hızlı ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Game Booster ayrıca kullanıcılara bilgisayarın işlemcisi, sabit diski, ana kartı ve grafik kartı hakkında sıcaklık bilgisi sağlar. Mevcut fan hızını görüntülemek için de bu programı kullanabilirsiniz. Game Booster, PC’nizde ince ayar yapmanızı, eski sürücüleri analiz etmenizi ve sürücüleri güncellemenizi sağlar.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu