Androidİndir

Game Guardian

5
(1)

Game Guardian, Android mobil oyunları için yasa dışı iyileştirmeler ve avantajlar sağlar.

Akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası olduğunda, bize mobil oyunları getirdiler. Şimdiye kadar hem Android hem de iOS platformlarında karşılaştığımız milyonlarca oyun, eğlenceli aktiviteler ve saatlerce eğlence sağladı. Bu nedenle bazı geliştiriciler, bu oyunların performansını etkileyen yeni araçlar da yaratıyor. Bu araçlardan biri de Game Guardian’dı.

Game Guardian Görseli

Akıllı telefonlarda yer alan mobil oyun bazen eğlenceli bazen de rekabetçi bir ortam sunuyor. Örneğin, kış sezonu gelip daha fazla oyuncu rekabet ortamına girdikçe PUBG Mobile’ın oyuncu tabanı büyüdü. Telefonunuzdaki bazı araçlar, arka plan hizmetlerini durdurarak oyunların sorunsuz çalışmasını sağlar, ancak Game Guardian artık bu işi yapıyor. Game Guardian nedir? Ne yaptığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Game Guardian Nedir?

Game Guardian, oyunu değiştiren ve çeşitli iyileştirmeler sağlayan bir Android video oyunu hile aracıdır. Game Guardian sayesinde oyuncular oyunu geliştirebilir ve yasal olmadan istedikleri zaman içeriği değiştirebilirler. Kod enjeksiyonuna dayalı olarak, mobil uygulamalar her zaman telefonun arka planında çalışır. Kullanıcıya yarı saydam bir ikon ile çalıştığını gösteren bir uygulama oldukça basit bir yapıya sahip.

Game Guardian İndir Nasıl Çalışır?

  • Öncelikle üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz oyunu telefonunuzda açınız,
  • Ardından oyunu alta alıp, Game Guardian’ı çalıştırınız,
  • Ekranda yarı saydam icon belirecektir, bu uygulamanın arka planda çalıştığı anlamına gelir,
  • Game Guardian çalıştıktan sonra oyun üzerinde yapmak istediğiniz değişikliği seçebilir ve anında uygulayabilirsiniz. Örneğin bir oyun oynuyorsunuz ve enerjiniz bitti birkaç saat beklemeniz gerekiyor. Game Guardian ile bu enerjiyi fulleyebilir ve saatlerce beklemekten kurtulabilirsiniz.

Türkçe dahil 47’den fazla dili destekleyen bu ürün, Çinli bir geliştirici tarafından hayata geçirildi. Game Guardian, yalnızca köklü Android cihazlarda çalışan ücretsiz olarak yayınlandı.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu