AndroidİndirOyun İndir

Game Hacker

5
(1)

Game Hacker, APK olarak yüklenebilen, root olmayan bir Android oyun hile programıdır. SB Game Hacker tamamen ücretsizdir.

Game Hacker, root yapmadan çalışabilen bir Android oyun hile uygulamasıdır. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz olan SB Game Hacker, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı Android oyunlarıyla çalışır. Belirli bir oyundan sonra can, altın ve para gerektiren ücretsiz indirilen Android oyunlarının kısıtlamalarını kaldırmanızı sağlayan ücretsiz hilelerden biri olan Game Hacker’ın en son sürümünü buradan indirebilirsiniz. Oyun Hacker APK İndir aşşağıdaki düğmeye dokunun.

Oyunlarda hile yapmaya yarayan uygulama, hem online hem de offline pek çok oyunda kullanılıyor. Oyunculara altın ve can gibi pek çok içeriği ücretsiz olarak sunan uygulama, oyunların adeta korkulu rüyası konumunda yer alıyor.

Game Hacker İndir APK

Çoğu Android oyununu indirmek ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alma seçeneklerinden rahatsız olmazsanız, oyunu belirli bir seviyeye kadar oynayabilirsiniz. Bundan sonra yaşam hakkınız sona erer; Arkadaşlarına hayat dileklerini göndermelisin ya da altın almalısın. Oyunda hızlı bir şekilde ilerlemek ve belirli bir seviyeye ulaşmak istiyorsanız satın almaları puanlamanız yeterli. Elbette Game Hacker gibi hileleri kullanma seçeneğiniz de var.
SB Game Hacker, root yapıldığında tüm Android telefonlarda ve tabletlerde çalışan bir hile uygulaması; reklamlarla dolu değil. Reklam göstermez, bu nedenle tam sürüme yükseltmeye devam edebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır. Arama kutusuna ne kadar altın, madeni para, can veya para istediğinizi yazmanız yeterli. SB Game Hacker, birçok oyun için kullanılabilen bir uygulamadır. Uygulama oyun sırasında da açık olmalıdır. Oyuncuların belirli silahların saldırı noktaları, oyun saati ve karakterin hızı gibi oyun içi değerleri değiştirmesine olanak tanır.

Game Hacker Nasıl Kullanılır?

Game Hacker kullanmak oyunlarda hile yapmaktır. Programın kullanıcı arayüzü hem etkileşimli hem de çok katmanlıdır. Bu uygulama, hacklenecek oyunları seçmenizi sağlar ve ardından bu arayüzde belirtilen oyunla ilgili değerleri değiştirmek için seçenekler sunar. Bu değerlerin değiştirilmesi oyunu etkili bir şekilde değiştirir; Bu durumda hacklenir. Bu modlar size sınırsız sağlık, para birimi ve daha fazlasını verir. Değişiklikler, Clash of Clans, Angry Birds gibi çevrimiçi oyunlarda etkilidir.

Program çoğunlukla Android oyunlarını desteklese de iOS cihazlarda birçok oyun için de kullanılabiliyor. SB Game Hacker uygulaması cihazda fazla yer kaplamaz ve hafıza tüketimi düşüktür. SB Game Hacker’ın yerleşik bir arama işlevi vardır. Arama işlevi, sezgisel olarak tasarlanmış uygulamada gezinmeyi çok kolaylaştırır.


Google Play Store’da SB Game Hacker dahil olmak üzere çeşitli oyun hack uygulamaları mevcutken, SB Game Hacker APK’nın en son sürümünü yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra uygulamayı çalıştırın. Programın, değiştireceğiniz oyunla aynı anda çalıştığından emin olun. Uygulamanın kendisi hafif olduğu için çok fazla telefon belleği kullanmaz.


SB Game Hacker, kullanıcı arayüzü ile öne çıkan bir Android oyun hile programıdır. Arayüzü kullanıcı dostudur, anlaşılması ve kullanımı çok kolaydır. Kullanmak için programcı veya bilgisayar okuryazarı olmanıza gerek yok. Oyun ekranındayken bir dişli simgesi göreceksiniz. Herhangi bir değer türünü aramak için dokunun. Bulunursa, uygulama size istediğiniz değere değiştirebileceğiniz mevcut ayar değerini gösterecektir. Bu, seviye atlamanıza, sağlığınızı veya cephanenizi iyileştirmenize vb. Arttırabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz seviyeye daha hızlı ve kolay ulaşacaksınız.

Paket Adıorg.sbtools.gamehack
LisansÜcretsiz
Yazar烧饼哥
İşletim SistemiAndroid
İçerik DerecelendirmesiTüm yaşlar

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu