Androidİndir

GBWhatsapp APK

5
(1)

GBWhatsapp APK, cihazınıza resmi WhatsApp uygulamasından daha fazla özellik getiren bir anlık mesajlaşma programı.

GBWhatsapp APK, WhatsApp’ın yerine geçen mesajlaşma uygulamasının sahip olmadığı özellikleri sunan ücretsiz bir uygulamadır. Aynı telefonda birden fazla WhatsApp hesabı kullanma, son görülme tarihini kapatma, mesajları toplu silme, videonun süresini uzatma, mesajı kilitleme, mavi tik gibi resmi WhatsApp uygulamasında görmek istediğimiz tüm özelliklere sahiptir. . , metni kapatma. Ücretsiz olarak indirebilir ve giriş yapmadan kullanabilirsiniz.

GBWhatsApp, Facebook'a bağlı değildir, üçüncü şahıslar tarafından geliştirilen bir moddur. Resmi olmayan WhatsApp uygulamaları güvenlik açıklarına neden olabilir. İndirmek ve kullanmak kullanıcının sorumluluğundadır, Talindir ve tedarikçileri herhangi bir sorumluluk kabul etmez. WhatsApp modlarını kullanmaya başlamadan önce verilerinizi yedeklemeniz de önerilir.

Android tarafında ise resmi WhatsApp uygulamasına ekstra özellikler ekleyen onlarca üçüncü parti uygulama bulunuyor. YoWhatsap, Whatsapp Aero ve diğer birçok anlık mesajlaşma uygulamasının tüm özelliklerine sahip GBWhatsapp, WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümü ve daha fazlası, eski Android telefonlarda da çalışacak şekilde tasarlanmıştır. GBWhatsapp Upload dosyasını indirebilir ve telefonunuzda kullanabilirsiniz.

5 milyonun üzerinde kullanıcının tercih ettiği WhatsApp alternatifi GBWhatsapp’ın öne çıkan özellikleri:

GBWhatsApp Özellikleri

  • WhatsApp mesaj zamanlama
  • WhatsApp durum gizleme/gizlilik ayarları
  • WhatsApp video süresi uzatma (50 MB’a kadar)
  • WhatsApp resim (fotoğraf) gönderme  (Tek seferde 90 resme kadar)
  • WhatsApp sohbet kilitleme
  • WhatsApp mavi tik gizleme
  • WhatsApp yazıyor yazısı kaldırma
  • WhatsApp tek telefonda iki hesap

GBWhatsApp Pro İndir

GBWhatsApp’ı indirmek için önce sayfanın sol tarafındaki indir düğmesine basmalısınız. Bu butona bastığınızda kurulum dosyasının indirildiğini göreceksiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı telefonunuza aktarmanız gerekir. Web sitemize telefonunuzdan zaten giriş yaptıysanız, kurulumu başlatmak için indirilen dosyaya tıklamanız gerekir.

Telefon ekranında harici kaynaklardan yükleyemeyeceğinize dair bir uyarı görürseniz bunu ayarlardan değiştirmeniz gerekir. Uyarının Ayarlar sekmesine tıklayarak kurulumu etkinleştirebilirsiniz.

Ayarları değiştirdikten sonra, indirilen dosyayı tekrar bulmalı ve yüklemek için üzerine tıklamalısınız. Bir süre sonra programın kurulu olduğunu ve kullanıma hazır olduğunu göreceksiniz.

Kurulumdan sonra, WhatsApp’ı kurarken yaptığınızın aynısını yapmanız gerekir. Telefon numaranızı ve buna benzer diğer detayları girdikten sonra GBWhatsApp’ı kullanmaya başlayacaksınız.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu