Androidİndir

Google Duo

5
(1)

Google Duo, Android platformu için Google’dan ücretsiz bir görüntülü arama uygulamasıdır.

Google Duo, Android telefonunuzdaki kişilerinizle görüntülü sohbet yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. H. Görüntülü görüşme yapmak için kullanabilirsiniz. Bağlantı hızı ve bağlantı türü ne olursa olsun, nerede olursanız olun 720p’ye kadar ses ve video akışı. Kişilerinizle, yani kişilerinizle doğrudan görüntülü görüşme yapmanızı sağlayacak yüksek kaliteli bir uygulama arıyorsanız, bu tam size göre.

İmzalı görüntülü görüşme uygulamamızı kullanmaya başlamak için telefon numaranızı giriniz. Telefon numarası gerektiren ve sadece bire bir görüşmeye izin veren FaceTime anımsatan uygulamanın ana özelliği, aramayı daha eğlenceli ve doğal hale getiren tak-tak özelliği. Tık Tık görüntülü aramayı yanıtlamadan arayanın canlı video ön izlemesini görmenizi sağlar.

Hem WiFi hem de hücresel bağlantılar üzerinden kullanımı destekleyen uygulamalar aracılığıyla yapılan tüm aramalar, uçtan uca şifreleme ile korunmaktadır. Ücretsiz kullanımı sayesinde milyonlara ulaşmaya devam eden başarılı görüntülü görüşme uygulaması ülkemizde de oldukça popüler.

Google Duo APK Özellikleri

  • Videoyu ön plana çıkaran basit kullanıcı arayüzü
  • Arayanın canlı önizlemesini gösterme (Knock Knock)
  • Bağlantı türü fark etmeksizin yüksek kalitede video
  • Çapraz platform desteği (Android ve iOS),

Google Duo APK İndir

Google’ın başarılı projelerinden biri olan Google Duo şu anda Android, iOS ve web platformlarında kullanılıyor. İlk görüntülü arama uygulamalarından biri olmasına rağmen, uygulama bugün hala milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu