Androidİndir

Google Earth APK

5
(1)

Google Earth Android uygulaması, Dünya üzerindeki en ayrıntılı dünya haritasını sağlar. Google Earth, Türkiye’de APK olarak indirilebilir.

Google Earth, uydu görüntülerine dayalı olarak Dünya’nın üç boyutlu bir temsilini oluşturan, Türkiye’de APK olarak indirilebilen bir mobil uygulamadır. Google Earth Android uygulaması, uydu görüntülerini, hava fotoğraflarını ve GIS verilerini 3B bir küre üzerine bindirerek Dünya’nın haritasını çıkarır ve şehirleri ve manzaraları farklı perspektiflerden görmenizi sağlar. Bir adres, koordinat girerek veya gezinmek için dokunarak tüm dünyayı keşfedebilirsiniz.

Google Earth APK İndir

Google Earth masaüstü programı aracılığıyla dünya üzerinde gezinmeye ek olarak, bir mesafe ölçüm aracı da dahil olmak üzere birçok başka araç sunar. Ay ve Mars’ın yanı sıra gece gökyüzünü de görebileceğiniz bir araç ve uçuş simülatörü içerir. Google Earth’ün çevrimiçi sürümü, farklı konumların fotoğrafları, yerel bilgiler, Sokak Görünümü görüntüleri ve genellikle bilim adamları ve belgeselciler tarafından sağlanan turları ekleyen bir özellik olan genellikle Voyager gibi harika özellikler içerir.

Google Earth, fotogrametri ile yapılmış fotogerçekçi 3D görüntüler de dahil olmak üzere bazı şehirlerin 3D bina modellerini gösterir. Sokak Görünümü, belirli şehirlerin ve ortamların 360 derecelik panoramik görüntülerini görüntüler. Bu görüntüler farklı ölçeklerde ve açılarda görüntülenebilir ve ok simgeleri kullanılarak gezinilebilir. Google Earth ile su altı dünyasında bile gezinebilirsiniz.
Dünyanın zaman içinde nasıl değiştiğini görmek ister misiniz? Google Earth Hiper Geçidi’ni keşfedin ve 1984 ‘ten günümüze kadar olan değişiklikleri takip edin. Küresel değişimi açıklayan ayetler, dünyanın dört bir yanından öne çıkan fotoğrafların seçilmesi ve daha fazlası için köprü bağlantılı video turunu izleyin.

  • Uydu görüntüleri ve tüm Dünyanın 3 boyutlu arazisi ve Dünyadaki yüzlerce şehirde 3 boyutlu binalar ile birlikte tüm Dünyayı yukarıdan keşfedin.
  • Evinizi veya başka bir yeri yakınlaştırın ve ardından Sokak Görünümü ile 360 derecelik görüş açısına girin.
  • BBC Earth, NASA, National Geographic ve daha fazlasından rehberli turlardan oluşan bir koleksiyon olan Gezgin ile Dünyayı yeni bir bakış açısından görün.
  • Webde Google Earth ile oluşturduğunuz sürükleyici haritaları ve hikayeleri mobil cihazınızda görselleştirin.

Google Earth Android Nasıl İndirilir?

Google Earth, Türkiye’de resmi olarak yasaklanmamasına rağmen, Android için Google Play Store’dan indirilemez. Ancak Google Earth APK dosyasını indirebilir ve cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. Yukarıdaki Google Earth APK’sını İndir düğmesine dokunarak Google Earth’ü Android telefonunuza indirin. Google Earth’ü telefonunuza normal bir APK olarak yükleyerek tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu