İndirOyun İndir

Grand Theft Auto: Vice City

5
(1)

Grand Theft Auto: Vice City, aksiyon dolu bir GTA oyunudur.

Grand Theft Auto Vice City, aksiyon oyunlarının efsanevi GTA oyunudur. Bugüne kadar milyonları başarıyla barındıran bu aksiyon oyunu, her türden oyuncuya hitap ediyor. Zengin içeriği ve aksiyon dolu yapısıyla milyonlarca satan hit oyun, halen internet cafe oyuncuları tarafından oynanıyor. Günümüz teknolojisine hazır olmayan başarılı bir oyun piyasaya çıktığında satış listesini hiç kaçırmamıştı.

Bir açık dünya aksiyon oyunu olan GTA Vice City, GTA serisindeki tartışmasız en renkli GTA oyunudur. Grand Theft Auto: Vice City’de, Vice City sahilinde geçen ana kahraman Tommy Vercetti’nin hikayesine konuk oluyorsunuz. Tommy’nin macerası, Liberty City Hapishanesinden serbest bırakıldıktan sonra Vice City’ye giderken başlar. Biraz daha güneydeki Vice City’ye bir gezi, eski patronu tarafından işe alınan Tommy için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Tommy parasını geri almak için motorcu çeteleri, Kübalı gangsterler ve yozlaşmış politikacılarla anlaşmalar yapmak zorundadır. Şans eseri Vice City fırsatlarla dolu bir şehir, bu yüzden Tommy bir çıkış yolu bulabilir. Bu savaşta ona eşlik edeceğiz.

Grand Theft Auto: Vice City İndir

Grand Theft Auto: Vice City’de üçüncü şahıs bakış açısıyla oynuyoruz, bu yüzden mümkün olduğunca fazla özgürlüğe sahibiz. Taksiye para yok mu? Yoldan çıkmış bir arabayı geçici olarak kiralayın. Mafyayla başınız dertte mi? Emrinizde beyzbol sopaları, tabancalar, tüfekler, bazukalar ve hatta uzaktan kumandalı bombardıman uçakları var. Vice City’de kendi evinize sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz, hatta çok çalışırsanız kendi malikanenize bile sahip olabilirsiniz.

GTA Vice City Sistem Gereksinimleri:

  • Windows 2000 işletim sistemi veya üzeri bir sürüm
  • 800 MHZ Intel Pentium III veya AMD Athlon işlemci, 1.2 GHZ Intel Celeron veya AMD Duron işlemci
  • 128 MB RAM
  • DirectX 9.0 uyumlu 32 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0
  • 1.5 GB boş depolama alanı
  • DirectX 9.0 destekli ses kartı

GTA Vice City Kaç GB?

Grand Theft Auto: Vice City için önerilen depolama alanı 1.55 GB’dır.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu