AndroidİndirOyun İndir

GTA 5 APK

5
(1)

GTA 5 APK, hayranları tarafından çok sevilen Grand Theft Auto 5 isimli oyununun Android’e uyarlanmış, versiyonudur.

GTA 5 APK, serinin fanatikleri tarafınca geliştirilmeye devam edilen bir tür Android oyunu olarak adlandırılabilir. GTA 5 Mobile Android APK indirme linki, Rockstar Games tarafınca olmasa da hayranlar tarafınca paylaşıldı. Hayran yapımı GTA 5 Mobile (Grand Theft Auto 5 Mobile) orijinalinden ayrımsız ve bütün karakterleri içeriyor. GTA Mobile 5 Android hemen hemen beta aşamasında bulunmasına karşın sorunsuz oynanış sunuyor. Fan yapımı Android telefonlarda oynanabilen mobile sürüm grafikleri de çok kaliteli.

Alternatif Link ile GTA 5 APK Mobile V2.0 Nasıl Kurulur?

Program sayfasında yer edinen İndir tuşunun derhal altında, alternatif olarak yer edinen bir başka rabıta adresi daha bulunduğunu göreceksiniz. Mobil sürümün en yeni sürümü olan 45MB’lık APK’yı indirmeniz ise oyunu oynamanız için ehil olmayacaktır. APK dosyasının arkasından OBB dosyalarını da telefonunuza kurmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan adımlar ise aşağıdaki gibi:

1- Bu adrese tıklayarak APK dosyasını indirin.

2- Bu adrese tıklayarak 1.5GB boyutundaki OBB dosyalarını telefonunuza indiriniz.

3- APK dosyasına tıklayarak kurulumu gerçekleştiriniz.

4- APK’yi kurduktan sonra OBB dosyalarını telefonunuzda açılan yeni dosyaların içine taşıyınız.

5- OBB dosyalarınızı sdcard/Android/Data/com.rockstargames.gtav/ adresine taşıyınız. Dosyalar SDCard içinde yer almıyorsa, ana depolama alanında arayınız.

6- GTA 5 Mobile V2.0, Huawei telefonlarda ve Android 11 sürümündeki telefonlarda çalışmaz.

YouTube video

GTA 5 Mobil Android telefonda oynamak isteyenler için GTA 5 mobil sürümü hazırlandı. Bilindiği suretiyle Rockstar Games, hala en oldukca oynananlardan biri bulunmasına rağmen GTA 5 mobile oynamaya açmadı. Eski GTA oyunları mobil platformda bulunuyor. Sabırsız hayranların geliştirdiği GTA 5 Mobile oyunu orijinalinden hiç bir ayrım içermiyor. Şu anda hala geliştirilme aşamasında olduğu için tek bir sokak var sadece ikonik karakterler oyuna dahil edilmiş.

Android için gösterilen deneme, doğrulama da istemiyor. Yukarıdaki GTA 5 APK linkine dokunarak GTA 5’i mobil cihazınıza indirip derhal oynamaya geçebilirsiniz. Oynanış videosunu da yukarıdan izleyebilirsiniz.

GTA 5 Mobile APK Detayları

GTA 5 mobile olarak karşımıza çıkan sürüm, tahmin edeceğiniz şeklinde resmi olarak gösterilen bir oyun değil. Bir öbek GRand Theft Auto 5 hayranı tarafınca hazırlanan oyun, hemen hemen geliştirme aşamasının oldukca başlangıcında bulunuyor.

Oyunu indirdiğinizde göreceğiniz şekilde, hemen hemen birçok modelleme yapılmamış durumda. Buna karşın meydana getirilen kısımlar oldukça ümit verici görünüyorlar ve ilerleyen günlerde elle tutulur bir oyunun çıkacağının müjdesini şimdiden verebiliyorlar.

Henüz geliştirilmekte olan sürümün en keyifli tarafı ise stunt ismi verilen modunun olması. Stunt yardımıyla otomobillerle akla hayale gelmez hareketler yapabiliyorsunuz. Eliniz bir defa otomobil kullanmaya alıştıktan sonra, oldukca keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Mobil sürümün yapımcıları, ilerleyen günlerde geliştirmeleri sürdüreceklerini ve oyunu harbiden oynanabilir hale getireceklerinin de müjdesini verdiler. Yine de şu an için elimizde bulunan sürümün, yeteri kadar dolu ve oynanabilir olmadığının altını çizmemiz gerekiyor.

Birkaç sokak ve modellemeden oluşan sürüm, yine de keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak kadar içeriği size sunmayı başarıyor. Bunu göze alarak, oyunu indirebilir ve deneyebilirsiniz.

İlerleyen günlerde yapılacak geliştirmelerin ardından mobile GTA 5 daha mantıklı ve oynanabilir bir hale gelecektir. Şimdiden bunu söylemek ve görmek oldukça mümkün.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu