İndir

Hotspot Shield

5
(1)

Hotspot Shield, anonim olarak gezinmenize, internette kimliğinizi gizlemenize ve ek yazılım olmadan yasaklı web sitelerine giriş yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir proxy sunucusudur.

VPN İndir

VPN tabanlı bir yazılım olan Hotspot Shield, İnternet kullanıcıları tarafından yaygın olarak VPN programları olarak adlandırılan yazılımlardan biridir, ülkemizde yasaklı ve engellenmiş web sitelerine erişim için bir programdır.Sizi hem internette hem de internette her türlü çevrimiçi tehditten korur. ve yerel ağınızda. Hotspot Shield, gizliliğinizi korumak ve web’de anonim olarak gezinmenizi sağlamak için IP adresinizi gizler.

Hotspot Shield VPN İndir

Program sizi yalnızca kişisel bilgilerinizi toplamaya çalışan web hizmetlerinden, üçüncü taraf yazılımlardan ve hizmet sağlayıcılardan korumakla kalmaz, aynı zamanda engellenen web sitelerini ziyaret etmenize ve erişmenize izin vererek engellenmenizi de engeller.

Hotspot Shield, DNS değişikliklerine yeni başlayan veya bunlarla uğraşmak istemeyen kullanıcılar için oldukça etkili bir çözüm sunar ve basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı için kolaydır. Piyasadaki benzer programlardan çok daha kullanışlı ve basit olan bu yazılım, tek bir tıklama ile internette güvenli ve özgürce gezinmenizi sağlar.

“Ayarlar” menüsündeki güvenlik seçenekleri sayesinde farklı güvenlik seviyeleri arasından seçim yapabileceğiniz VPN programı, evinizin dışında bir kablosuz ağa bağlı olduğunuzda bile çok güçlü ve etkili koruma sunar.

Sonuç olarak piyasadaki en gelişmiş ve etkili VPN programlarından biri olan Hotspot Shield, bilgisayarınıza kurmanız gereken programlardan biri olarak öne çıkıyor.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu