AndroidİndirOyun İndir

Internet Cafe Simulator

5
(1)

Çocukluğunuzdaki internet kafe sahibi olma hayalinizi mobil cihazınıza taşıyan bir oyun var. Birçok çocuğun hayali olan profesyonel bir oyun İnternet Cafe Simülatörü APK’dır.

İnsanlar büyüdükçe bazıları hayallerinin peşinden koşarken bazıları pes eder. İnternet kafe işletmek, o zamanlar pek çok çocuğun en büyük hayallerinden biri olan kariyerlerden biriydi. Çünkü sabahtan akşama kadar oynayabilir ve aynı zamanda para kazanabilirsiniz. İnternet Cafe Simülatörü APK’nın devreye girdiği yer burasıdır.

Internet Cafe Simulator

İnternet Cafe Simulator APK İndir 

İnternet cafe kurmak gerçek hayatta zor ama oyunlarda o kadar kolay değil. Sıfırdan bir internet kafe inşa etmek için bir dükkan kiralamanız, dükkanın ise bir peri masalı, bilgisayarlar, içecekler ve tabii ki internete ihtiyacı var.

Dikkatli düşünülürse oyunun gerçekçilik aramadığına dair bir izlenim de var gibi görünüyor. Ancak bazı malzemeleri doldurduktan sonra internet kafenizi açabilirsiniz. Öyle ki bir veya iki bilgisayar ile internet cafe açıp çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ancak, bir uyarı var. Hırsızlar internet kafeleri yağmalayabilir ve size zarar verebilir. Bu nedenle hırsızları yakalamalı ve çok dikkatli olmalısınız. Hırsızlar gerekirse yenilebilir. Aynı zamanda piyasadan yeni cihazlar satın alabilir ve daha birçok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tüm bunları yaptıktan sonra internet kafenizi yönetebilir, size gelen e-postaları cevaplayabilir ve internetten yeni alışverişler yapabilirsiniz. Bu oyun bana tam olarak ne olduğumu anlatıyor gerçekten bir internet cafe simülatör oyunu. Tabii ki internet kafe kurmak o kadar kolay değil, bu yüzden tüm bunları hemen yapamazsınız.

YouTube video
Paket Adıcom.CheesecakeDev.InternetCafeSimulator
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiAndroid
KategoriStrateji
YazarCheesecake Dev

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu