İndir

IObit Driver Booster

5
(1)

IObit Driver Booster 8, İnternetsiz bir sürücü yükleyici, güncelleyici ve sürücü arama yardımcı programıdır. IObit Driver Booster ayrıca bir Windows sorun gidericisi olarak da çalışır.

IObit Driver Booster 8, internet olmadan sürücüleri aramanıza, sürücüleri güncellemenize ve sürücüleri yüklemenize izin veren ücretsiz bir programdır. Bu, Windows bilgisayarlardaki yaygın sürücü güncelleme sorunlarını çözmek için tasarlanmış ve bu konularda çok deneyimli bir şirket olan IObit tarafından yayınlanan ücretsiz bir araçtır. Çoğumuzun bilgisayarlarımızdaki en yeni sürücülere ayak uydurmak için mücadele etmesi ve buna zamanının olmaması, Driver Booster‘ı en önemli programlardan biri haline getiriyor. Windows platformu kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlanan IObit Driver Booster’ın artık milyonlarca kullanıcısı var. IObit Driver Booster, Türkçe dil desteği sayesinde ülkemizde de kullanıcılar tarafından kullanılmakta olup, hızlı ve pratik çözüm sunan bir sürücü kurulum yazılımı olarak adından söz ettirmektedir.

IObit Driver Booster Özellikleri

 • En iyi bilgisayar ve oyun performansı için sürücüleri ve bileşenleri güncelleme
 • 4.500.000’den fazla aygıt sürücüsü ve oyun bileşenini tek tıklama ile güncelleme
 • Sistem geri yükleme veya yeniden yükleme için yeni internetsiz driver yükleme, güncelleme araçları
 • Daha iyi kullanım deneyimi için sürücü güncelleme hızı %30 artırıldı.
 • Ücretsiz kullanım,
 • Türkçe dahil farklı dil seçenekleri,
 • Düzenli olarak alınan güncellemeler,
 • Hızlı ve pratik bir şekilde sürücü yükleme fırsatı,

IObit Driver Booster İndir

Program ile kullanıcının fazla bir şey yapmasına gerek kalmaz ve uygulama bilgisayar için en iyi sürücüleri bulur ve yükler. Bu şekilde iş, oyun veya multimedya işlemleri için kullandığınız sürücülerin mümkün olan en iyi şekilde kurulduğundan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz sürücü güncelleme hizmeti, güncel olmayan sürücü güncellemesi, otomatik sürücü güncellemesi, Windows 10 sürücü güncellemesi, güvenli sürücü güncellemesi ve diğer birçok bilgisayar sürücüsü sağlayan Driver Booster, bilgisayar kullanıcıları için birçok zahmetten kurtarıyor.

 • Geniş Sürücü Veritabanı: Bilgisayarınızda kötü çözünürlük veya düşük ses kalitesi sorunu mu yaşıyorsunuz? Bunlar güncellenmemiş ekran kartı ve eksik ses kartından kaynaklı olabilir. En iyi bilgisayar performansı için 4500000’den fazla aygıt sürücüsünü ve oyun bileşenini güncellemek için Driver Booster’a ihtiyacınız olabilir. İndirilen tüm sürücüler resmi üreticilerin web sitelerinden gelir ve güvenliği sağlamak için hem Microsoft WHQL testinden hem de IObit testinden geçmiştir.
 • İnternetsiz Driver Güncelleme: İnternetiniz gittiğinde bağlanabilmek için Ağ Kartı sürücülerini güncellemeye çalıştığınız durum olmuştur. Driver Booster’ın İnternetsiz Driver Güncelleme aracı size yardımcı olabilir. Sürücülerin önceden indirilmesine yardımcı olan kolay bir çözüm sunar. İnternete erişemediğinizde Driver Booster internetsiz sürücü güncellemesi yapabilir.
 • Windows Sorunlarını Düzeltme: Bazı sürücü hatalarının neden olduğu bir sistem çökmesi veya mavi ekran sorunu ile karşılaşmışsınızdır. Driver Booster, yaygın Windows sorunlarını etkili bir çözmek için bazı faydalı araçlar sunar. Sürücü güncelleme hatalarından kaynaklı mavi ekran sorunlarını çözebilir. Ayrıca daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çoğu ses sorununu ve ağ arızasını gidermeyi destekler.
 • Hızlı Sürücü Güncellemesi: Driver Booster, sizin için uygun bir sürücü güncelleyicidir. Güncel olmayan sürücülerin verimli bir şekilde algılanmasına ve güncellemesine yardımcı olabilir. Ayrıca bu sürücü güncelleyicinin tarama hızı neredeyse %100 oranında iyileştirilmiştir; bu da size sürücü durumunu anlamanız için daha fazla zaman kazandırır. Son güncellemeleri gerçek zamanlı almak için otomatik sürücü güncellemesini de etkinleştirebilirsiniz.

IObit Driver Booster tarafından sağlanan sürücüleri yüklerken sisteminiz hatalarla karşılaşırsa, hemen eski sürücülere dönebilir veya Recovery Center‘a giderek bu hataları düzeltmek için gelişmiş seçenekleri kullanabilirsiniz.

Sürücü veritabanımızın sürekli gelişimi sayesinde, bilgisayarınızın daha kararlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için internette arama yapmadan birçok bilinmeyen sürücüyü güncelleyebilirsiniz.

Driver Booster, tüm sürücü kurulum işlemlerini otomatikleştirmek için herhangi bir bilgisayar bakımı yapmak istemeyen kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olmazsa olmaz uygulamalardan biridir.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu