İndirOyun İndir

Minecraft

5
(1)

Minecraft APK, en çok aranan mobil oyunlardan biridir. Ücretsiz Minecraft Android oyunu oynamak için Minecraft Deneme Sürümü’nü indirin.

Minecraft APK İndirme ve Minecraft Android İndirme, Android telefon ve tabletlerde oyunun sürümünü edinmek için ihtiyacınız olan arama olarak gösterilebilir. Oyun evrenini Android akıllı telefon ve tabletlere taşıyan Minecraft Pocket Edition, yaratıcılıklarını mobil platformlarda ifade etmek isteyen oyuncuları davet eden bir şehir kurma ve hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Minecraft APK İndir

Android telefonlar ve tabletler için Minecraft ile milyonlarca oyuncuya sahip popüler Minecraft oyununa ilk adımınızı atabilir ve PC versiyonundaki iyileştirmeleri cep telefonunuza getirebilirsiniz.

Büyüklü küçüklü tarafından sevilen Minecraft, açık dünyası ve oyunculara sunduğu sınırsız özgürlük sayesinde dünyanın en popüler oyunlarından biri olmayı başarmıştır. Popülerliğinin ardından Microsoft tarafından satın alınan oyun, okul öğrencileri için yapılan özel versiyonuyla da eğitime destek veriyor.

Minecraft Pocket Edition ücretsiz olmasa da mobil cihazlarda oynanabilen ve uygun fiyata satın alınabilen en keyifli oyunlardan biri olarak öne çıkıyor. Minecraft’ın PC versiyonundaki tüm özellikleri akıllı telefonlar için sunan oyun, mobil platforma taşınan oyunlar arasında özel bir yere sahip.

Minecraft oyun dünyasından toplanan mayınları kullanarak kendi nesnelerinizi ve binalarınızı yaratmaya çalışırken sizi kovalayan yaratıklara karşı savaşmanın yollarını bulacağınız Minecraft Pocket Edition ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaksınız.

Hayatta kalma unsurlarını da içeren bir oyunda, siz ve arkadaşlarınız, oyun dünyanızda dünyanın harikalarını yeniden inşa edebilirsiniz. Daha önce Minecraft oynamadıysanız oyunun bağımlılık yapabileceğini belirtmekte fayda var.

Minecraft PE APK Son Sürüm

Android için Minecraft APK aşağıdaki özellikleri içerir:

  • Minecraft çapraz platform oynama desteğine sahiptir. Windows 10, Xbox One, Mobile, Switch ve PlayStation 4’te oynanabilir. Farklı cihazlarda arkadaşlarınızla oynamanıza izin verir.
  • Minecraft for Android, dokunmatik ekranda ve uyumlu kontrolcü ile oynama seçeneği sunar.
  • Minecraft Marketplace: Eşsiz haritalar, görünümler, doku paketleri ile Minecraft oynamanın yeni yollarını keşfedin. En sevdiğiniz topluluk yaratıcıları oyun içinde mevcut. Satın alınanlar ve Minecoin’ler Windows 10, Xbox One, Mobil ve Switch’tedir. PlayStation 4’te Minecraft Mağazası token’ları kullanır. Token’lar yalnızca PlayStation konsollarında kullanılır, başka platformlarda kullanılamaz. Aynı şekilde Minecoin’ler PlayStation konsolarında kullanılamaz.
  • İndirilebilir içerik (DLC): Deneyiminizi özelleştiren eklentileri kullanın. Görünümünü değiştirin ve hatta mob’ların davranışını değiştirin.
  • Resmi özellikli çok oyunculu (multiplayer) sunucular: Minecraft ile ortak olan, herkesin katılabildiği, çok oyunculu mini oyunlarla herkese açık sunucular
  • Realms, sadece siz ve arkadaşlarınız için Mojang tarafından yönetilen sunuculardır. Kişisel diyarınıza katılmak için sonsuz sayıda arkadaşınızı davet edin ve aynı anda 10 kişiye kadar birlikte oynayın.
  • Başarımlar/Kupalar: Başarımlar ve kupalar kazanmak için belli meydan okumaları tamamlayın. Yalnızca Hayatta Kalma modunda mevcuttur.
  • LAN veya WiFi çok oyunculu oynama: Arkadaşlarınızla LAN veya kablosuz ağ üzerinden oynayın.
  • Xbox Live veya Microsoft Hesabu ile Ebeveyn Denetimi: Xbox profilleri ve Microsoft hesapları ailenizin gerekliliklerine göre ayarlayabileceğiniz yaşa uygun kontrollere ve ayarlara sahiptir. Mojang hesabıyla Java sürümünü oynuyorsanız ebeveyn denetimlerini kullanamazsınız. Java sürümü Minecraft profilinizle ilişkili Xbox profili veya Microsoft hesabıyla oynuyorsanız ebeveyn denetimlerini kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan uzakta olsanız bile Minecraft evreninde yerinizi almak istiyorsanız Minecraft Pocket Edition’ın tam sürümü tam size göre. Minecraft Android sürümü Minecraft Pocket Edition APK olarak indirilemez. Minecraft, Android Google Play Store’da ücretli olarak sunulduğundan, “Minecraft APK İndir“, “Minecraft APK’nın Son Sürümü”, “Minecraft APK En Son Sürüm 2021 İndir” gibi Minecraft APK aramalarını yoksaymanız önerilir. Android için Minecraft deneme sürümünü (deneme sürümü) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Minecraft Deneme Sürümü, Minecraft ücretsiz APK indirmek isteyen mobil oyuncular için güvenilir önerimizdir.

Minecraft Java APK

Minecraft Java Sürümü, Minecraft’ın orijinal sürümüdür. Java sürümü, Windows, macOS ve Linux için evrensel bir işletim sistemidir ve kullanıcı tarafından oluşturulan dış görünümleri veya modları içerir. Minecraft Java Edition‘ı indirmek ve oynamak için bir Microsoft hesabınızın olması gerekir. Hesabınız yoksa ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Minecraft, Java APK veya Google Play’den indirilemez. Çünkü Minecraft Java’nın Android sürümü yok. Android telefonunuzda Minecraft Java oynamak ister misiniz? Benzersiz yeni modlarla Android cihazınızda Minecraft Java Edition PC oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise, oyuncuların Minecraft’ın herhangi bir PC sürümünü mobil cihazlarda başlatmasına izin veren özel PoJavaLauncher’ı kullanın.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu