İndir

Mozilla Firefox

5
(1)

Mozilla Firefox tarayıcı gizliliğini ciddiye alır. Ücretsiz Firefox tarayıcısını indirin ve internette hızlı ve güvenli bir şekilde gezinin.

Firefox, İnternet kullanıcılarının İnternet’te özgürce ve hızlı bir şekilde gezinmesini sağlamak için Mozilla tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir İnternet tarayıcısıdır. Mozilla Firefox, en son güncellemelerle kullanıcılara tamamen ücretsiz. Hız, güvenlik ve senkronizasyon açısından Google Chrome, Opera ve Microsoft Edge gibi rakiplerini geride bırakıyor.

Mozilla Firefox İndir

Sade ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde internet kullanıcılarının itibarını kazanmayı başaran bir internet tarayıcısı, ek güvenlik ve gizlilik seçenekleri sayesinde de kullanıcıların kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor.Açık kaynaklı bir yazılım olarak dikkatleri üzerine çekti. Her güncelleme ile Firefox, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni çözümler sunar.

Mozilla tarafından gereksiz araç çubuklarından arındırılan Firefox, diğer rakipler tarafından kabul edilen sekmeli tarayıcı yapısını kullanan ilk İnternet tarayıcısı olarak birçok kullanıcıyı kazandı. Tüm özelleştirme seçeneklerini kolayca erişilebilen tek bir menüde gruplandıran tarayıcı, tüm kullanıcıların istedikleri ayarları özelleştirmesini kolaylaştırır.

JavaScript motoruyla sayfa görüntüleme hızında lider olan İnternet tarayıcısı, karışık web içeriği ve videoyu oynatırken yüksek performans sağlamak için Direct2D ve Direct3D grafik sistemlerini kullanır.

Gizli pencere veya sekme gizleme özelliğini ilk kullanan Firefox, internette isimsiz olarak gezinmek veya iz bırakmak istemeyen kişiler için tasarlandı ve onlara birçok rakibine üstünlük sağladı. Bu alan onu. Aynı zamanda, tarayıcı güvenlik söz konusu olduğunda sınıfının en iyisidir ve internet kullanıcılarını kimlik hırsızlığı önleme teknolojisi, antivirüs ve kötü amaçlı yazılım entegrasyonu ve içerik güvenliği gibi özelliklerle korur.

İnternet Tarayıcısı hem masaüstü hem de mobil cihazlar için mevcuttur ve gelişmiş senkronizasyon özellikleri evde, işte veya hareket halindeyken ihtiyacınız olan tüm verilere erişmenizi kolaylaştırır, böylece her zaman çalışmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, eklentiler ve temalar için destek sunarak tarayıcıyı beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak, mevcut internet tarayıcınıza ücretsiz, güvenilir, hızlı ve güçlü bir alternatif istiyorsanız Mozilla tarafından geliştirilen Firefox’u deneyin.

Firefox Tarayıcı İndirmek İçin 6 Neden

Hızlı, güvenli ve ücretsiz Firefox tarayıcısını indirmek için birkaç neden:

  • Daha akıllı, daha hızlı arama: Adres çubuğundan arama, Arama motoru seçenekleri, Akıllı arama önerileri, Yer imlerinde – geçmişte ve açık sekmelerde arama
  • Verimliliğinizi artırın: Google ürünleriyle çalışır. Yerleşik ekran görüntüsü aracı. Yer imi yöneticisi. Otomatik adres önerileri. Cihazlar arası senkronizasyon. Okuyucu modu. Yazım denetimi. Sekme sabitleme
  • Yayımlayın, paylaşın ve oynatın: Otomatik başlayan video ve sesleri engelleme. Resim içinde resim. Yeni sekmede kullanıcıya özel içereikler. Bağlantıları paylaşma.
  • Gizliliğinizi koruyun: Üçüncü parti çerezleri engelleme. Parmak izi toplayıcı engelleme. Kripto madencileri engelleme. Gizli gezinti modu. Bireysel koruma raporu.
  • Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlayın: Veri ihlaline uğrayan web sitesi uyarıları. Yerleşik parola yöneticisi. Geçmişi temizleme. Otomatik form doldurma. Otomatik güncellemeler.
  • Tarayıcınızı özelleştirin: Temalar. Koyu mod. Eklenti kitaplığı. Arama çubuğu ayarlarını özelleştirme. Yeni sekme düzenini değiştirme.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu