İndirOyun İndir

Origin

5
(1)

Origin, Electronic Arts’ın dijital oyunları satmak ve indirmek için kendi platformudur.

Origin, kullanıcıların Electronic Arts oyunlarının dijital kopyalarını satın almasına, indirmesine ve oynamasına izin veren basit bir masaüstü uygulamasıdır. Bir Electronic Arts oyununun dijital kopyasını satın alır ve bir mağazaya gitmek yerine doğrudan bilgisayarınıza indirirseniz, bilgisayarınıza Origin adlı bir uygulama yüklemeniz gerekecektir. Electronic Arts oyunlarına en hızlı ve en kolay erişimi sunan Origin’i indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Windows platformunun kullanıcılarına sunulan başarılı bir uygulama, dijital oyun satış ve indirme platformu olarak adından söz ettirdi.

Steam’in en büyük rakiplerinden biri olan Origin, yurtiçinde ve yurtdışında milyonlarca kullanıcıya sahip. Düzenli olarak güncellenen bu uygulama ülkemizde de EA oyuncuları tarafından kullanılmaya devam etmektedir.

Origin Özellikleri

  • Dijital oyunlar hakkında gelişmeler,
  • Dijital oyun satın alma ve indirme,
  • İngilizce,
  • Milyonlarca kullanıcı,
  • Ücretsiz,
  • Güvenilir,

Bilgisayarınıza oyun indirip oynamanın yanı sıra, oyun lisanslarını saklamak için dijital haklar yönetimi kullanan bir program sayesinde tüm lisanslı oyunlar kullanıcı hesabınıza kaydedilir. Aynı zamanda Origin’in en güzel yanlarından biri de bilgisayarınıza indirdiğiniz tüm oyunların sürekli güncelleniyor olmasıdır. Bu, oyun için bir güncelleme paketi yayınlandığında oyununuzu otomatik olarak güncelleyecektir.

EA oyunlarıyla sınırlı olmasına rağmen Origin, Steam ile rekabet etmeye devam ediyor ve kullanıcılara oyun indirme, güncelleme ve oynama konusunda üstün bir çözüm sunuyor.

Origin İndir

Steam’in en büyük rakiplerinden biri olan Origin, İngilizce desteği ile geliyor. Milyonlarca kullanıcıya EA oyunlarına anında erişim sağlayan Origin, düzenli güncellemeler almaya devam ediyor. Onlarca farklı oyuna ev sahipliği yapan bu uygulama, dünyanın her yerindeki kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Dileyen her oyuncu uygulamayı indirip hemen kullanabilir.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu