Androidİndir

Pingru APK

5
(1)

Pingru APK, özel profilleri görüntülemek için bir Instagram uygulamasıdır. Pingru APK, önemsediğiniz gizli profilleri görmenizi sağlar.

Instagram ile ilgili en garip şeylerden biri, Instagram hikayelerini gösteren ve gizli profilleri gösteren uygulamadır. Pingru APK uygulamasının devreye girdiği yer burasıdır. Pek çok kişinin sorduğu soruya cevap veren bir uygulamanın bu görev için oluşturulmuş olduğu söylenebilir.

Pingru APK İndir

Uygulama ayrıca birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında; profil görünümü, hikaye görünümü ve indirmelerde yer almaktadır. Bu, takip etmek istediğiniz kişinin profilini özel olarak görüntülemenizi sağlar.

Ancak, bu tür uygulamalar tipik olarak bir havuz sisteminde çalışır. Başka bir deyişle, bir hesaba girmek, hesabınızda bir güvenlik açığı oluşturur. Yani, bu uygulamalar için veri havuzlarına katılın.

Ancak meraktan birçok kişi bu tür uygulamaları kullanıyor. Bunun nedeni, insanların meraka karşı kazanamamalarıdır. Birinin özel profili hakkında endişeleriniz varsa, Pingru APK uygulamasını kullanabilirsiniz.

Elbette bu durumun bir de etik tarafı var. Yani profilini gizlemek isteyen kişiler, başkalarının profilini görmesini istemiyor. Yine de merakınızı bastıramıyorsanız ve gizli Instagram profilinizi görmek istiyorsanız Pingru APK uygulamasını indirebilirsiniz.

Bu noktada önemli bir hatırlatma oluşturmak mantıklıdır. Çünkü Pingru APK, üçüncü taraflarca geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu tür resmi olmayan uygulamalar  çeşitli güvenlik açıklarını ortaya çıkarabilir.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu