AndroidİndirOyun İndir

Poppy Playtime – Chapter 2 APK

5
(2)

Mobil oyuncuları karanlık bir dünyaya götüren Poppy Playtime Chapter 2, gerilim dolu anlar sunuyor.

MOB Games’in aksiyon ve korku oyunu Poppy Playtime Chapter 2 APK’sı kullanıcıları vurdu. Oyuncuları bir oyuncak fabrikasına götüren ve onlara aksiyon ve dehşet dolu anlar yaşatan geliştirme ekibi, oyunun ikinci bölümünü de duyurdu. Birinci şahıs kamera bakış açısıyla oynayan Poppy Playtime, 2021’de Steam ve Google Play’de çıkış yapacak. . Hem Steam’de hem de Google Play’de oldukça popüler olan oyun, aldığı geri dönüşler ve indirilme oranıyla da başarısını gösterdi. Geliştirme ekibinin ilk oyunu Poppy Playtime, çıkışından yaklaşık yedi ay sonra ikinci bölümünü oyuncularla paylaştı.

Poppy Playtime Chapter 2 Özellikleri

  • Aksiyon ve gerilim yüklü sahneler,
  • Birbiriyle bağlantılı çeşitli bulmacalar,
  • Ana oyunun içeriğinden 3 kat daha fazla içerik,
  • Tek oyunculu bir oynanış,
  • Hikaye bazlı,
  • Çeşitli görsel efektler,
  • Gerilim yüklü ses efektleri,

Birinci şahıs kamera açılarıyla oynanabilen Poppy Playtime 2 APK, oyunculara çok geniş bir içerik yapısı yelpazesi sunar. Ana hikayeden üç kat daha fazla içeriğe sahip olan ve oyuncuya korku dolu anlar yaşatan ikinci bölüm, daha geniş bir izleyici kitlesini kendine çekecek gibi görünüyor. Çıktığı günden itibaren Steam ve Google Play’de büyük beğeni toplayan oyun başarısını da gözler önüne seriyor. Oyuncuları ürkütücü bir oyuncak fabrikasına götüren genişleme paketi, gerilimli yapısıyla oyunculara sürükleyici bir hikaye sunuyor. Oyuncular bu fabrikayı tahliye etmeye ve korkunç oyuncaklardan kaçınmaya çalışıyor. Birçok bulmacayı da içinde barındıran oyun, internet bağlantısı gerektirmeden tek oyuncu olarak oynanıyor. Gerçeküstü bir yapıda oynanan oyun, aksiyon ve gerilim dolu sahneleri çeşitli ses efektleriyle destekliyor.

Poppy Playtime Chapter 2 Mobile APK İndir

Oyunun ikinci kısmı ücretli olarak başlatıldı. Android oyuncuları için Google Play’de yayınlanan ikinci bölüm, bilgisayar oyuncuları için Steam’de bulunmaya devam edecek. Ana oyunun üç katı içerikle, başlık başarılı olmaya devam ediyor.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu