İndir

PowerPoint Online

5
(1)

PowerPoint Online, çevrimiçi sunumlar hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Office uygulamasıdır.

PowerPoint Online, Microsoft Office paketinin bir parçası olan PowerPoint’in hafif bir sürümüdür. PowerPoint Free olarak adlandırabileceğimiz PowerPoint Online’ın önceki sürümüne PowerPoint Web App adı verildi.

PowerPoint Online’ı kullanmak için yapmanız gereken ilk şey bir Microsoft hesabı oluşturmaktır. Web sitesine gittiğinizde, ilk ekran sizden Microsoft hesabınızı girmenizi isteyecektir. Bir hesabınız yoksa, şimdi bir tane oluşturmanız gerekir.

Özel olarak iş dünyasında kullanılan PowerPoint Online, kullanıcıların farklı sunumlar hazırlamasına ve farklı efekt ve işlevlerden faydalanmasına olanak tanır. Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan başarılı uygulama, yıllardır halk tarafından kullanılıyor.

PowerPoint Online İndir

Hesabınızla PowerPoint Online’da oturum açtığınızda, ekranınızda tanıdık menüler göreceksiniz. Burada kolayca bir sunum hazırlayabilir ve bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Ancak Office 365’in orijinal sürümündeki az sayıda özelliğin çevrimiçi sürümde olmadığını fark edeceksiniz.
Buna rağmen, PowerPoint Online sevdiğiniz ve kullandığınız basit görevler için kullanabileceğiniz tüm temel özellikleri içerir.

PowerPoint Online Nasıl Kullanılır?

  • İster çevrimiçi ister Office’in masaüstü sürümünü kullanarak sunumlar hazırlayın.
  • Sunumlarınızı OneDrive’a kaydedin.
  • Gerçek zamanlı olarak diğer kişilerle birlikte çalışın.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu