İndir

SaveFrom

5
(1)

SaveFrom, videoları bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmenizi sağlar.

Her gün yeni yazılım geliştirilmektedir. Mobil platformların yanı sıra Windows platformu için de yeni yazılımlar çıkacak ve bu yazılımlar milyonlarca kişiye ulaşacak. Microsoft Store’da yayınlanan ücretsiz uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor ancak birkaçı öne çıkıyor. Böyle bir uygulama, bir video indirme programı olan SaveFrom’du. Yalnızca İngilizce desteği ile sunulan SaveFrom sayesinde kullanıcılar istedikleri videoyu indirip bilgisayarlarına kaydedebiliyor. Hemen hemen tüm popüler video paylaşım siteleriyle uyumlu uygulamamız sayesinde istediğimiz videoyu indirebiliyoruz.

SaveFrom görseli

SaveFrom Özellikleri

  • Kullanımı tamamen ücretsiz.
  • Tüm büyük video paylaşım siteleriyle uyumludur,
  • YouTube video indirme,
  • TikTok video indirme,
  • Vimeo video indirme,
  • Instagram video indirme, Facebook’tan
  • Video indirme,

SaveFrom’un kullanımı çok kolaydır, kullanıcı video bağlantısını panoya kopyalar ve indirme düğmesine basar. Bağlantılardaki videoları otomatik olarak bulan ve analiz eden bir uygulama, onları da önizleyebilirsiniz. Windows 10 sürümü ile uyumlu başarılı bir video indirme programı ile aynı anda çeşitli videolar indirebilirsiniz. Video indirmeden ön izleme seçeneği sunmasıyla rakiplerinden ayrılan bu yapım güncelleme almaya devam ediyor.

TVW tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan SaveFrom, ücretsiz yapısıyla milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

SaveFrom İndir

Uygulamayı Microsoft Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve dilediğiniz videoları ücretsiz olarak indirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu