İndir

Slither.io

5
(1)

Slither.io tarayıcınızda oynayabileceğiniz bir yılan oyunudur.

slither.io zaman öldürmek için mükemmel bir yılan oyunudur. Herhangi bir modern internet tarayıcısında tamamen ücretsiz bir oyun olan Slither.io, son zamanlarda piyasaya sürülen ve son derece popüler olan Agar.io oyununun formülünü farklı bir şekilde alıyor. Agar.io’da en büyük top olmak için daha küçük rakipleri yemeye çalıştık. Öte yandan slither.io’da ana karakter yılanlarla noktaları yiyerek büyümeye çalışan bir yılandır. Aradaki fark, başka bir yılan yemenin oyunu bitirmesidir. Yani oyunda hayatta kalabilmek için diğer yılanlara saldırmamalısınız.

Mobil platformlarda milyonlarca indirilmesi ve bugüne kadar sayısız başarılı güncellemesi yapılan oyun, bugün ülkemizde de hala seviliyor ve oynanıyor. Lowtech Studios tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan bu hit oyun hem çevrimiçi hem de normal modlarda oynanabilir. İki farklı modda oyuncuyu gülümseten yapım, değerlendirme puanları kazanırken iyi ilerliyor. Sık güncellemelerle sürekli genişleyen içerik, oyuncu kitlesini büyütmeyi de ihmal etmemiş.

slither.io Özellikleri

  • Keyifli zaman geçirme,
  • Windows, Android ve iOS sürüm,
  • Ücretsiz,
  • Renkli içerikler,
  • Başarılı görseller,
  • Farklı seviyeler,
  • Eğlenceli oynanış,

slither.io’da bir yılan sizi yemeye çalıştığında parçalanır ve ortaya çıkan enkazı yiyerek büyüyebilirsiniz. Ayrıca oyun içi ekranda noktaları yiyerek de büyüyebiliyorsunuz. Ama büyüyünce her şeyin bedelini ödüyor. Bunun nedeni hareket aralığının azalmasıdır. Oyunda küçük bir yılan olsanız bile, yine de başarı şansınız var.

slither.io’yu çevrimiçi oynamaya başlamak için bir takma ad seçin. Daha sonra aynı yerde en büyük yılan olmak için diğer oyuncularla yarışın.

slitter.io İndir

Windows, Android ve iOS platformları için geliştirilen slather.io’yu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Slither.io çarpıcı grafiklere sahiptir. İngilizce desteği ile oynanabilen başarılı bir oyun, vakit geçirmek için oldukça keyifli anlar sunuyor.Üretim ilerledikçe yılan büyüyor ve büyüdükçe daha zorlu oyun yapıları oyuncuya sunuluyor.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu