İndir

SmartView 2.0

5
(1)

SmartView 2.0, Samsung Smart TV’nizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol etmenizi sağlayan resmi uygulamadır.

SmartView 2.0, 2014’ten itibaren Samsung TV’lerle uyumlu bir uzaktan kumanda uygulamasıdır. Telefonunuzdan veya tabletinizden TV’nize görüntü aktarın veya mobil cihazınızı TV’niz için uzaktan kumanda olarak kullanın.

Samsung’un mobil platformlar için resmi uygulamalarından biri olan SmartView 2.0, yeni nesil Samsung Smart TV’ler için ücretsiz ve kolay yönetim uygulamasıdır. Mobil cihazınızı mini TV’ye dönüştüren bu uygulama ile mobil cihazınızda TV izlerken TV’nizde film izleyebilirsiniz. Play on TV özelliği sayesinde telefonunuzda kayıtlı video, fotoğraf ve müzikleri büyük ekran TV’nize yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca uygulama içinde, birden fazla mobil cihazı bağlamanıza ve aynı TV’ye içerik yayınlamanıza olanak tanıyan tam özellikli bir uzaktan kumanda vardır. Kanalları değiştirebilir, programları durdurabilir ve başlatabilir, sesi ayarlayabilir, TV’yi açıp kapatabilirsiniz. Basit tasarımlı bir uzaktan kumanda, tüm bu işlemleri kolaylaştırır.

SmartView 2.0 Nasıl Kullanılır:

  • 2014 model TV’nizi TV Menüsü – Ağ Ayarları yolunu izleyerek kablosuz ağa bağlayın.
  • Mobil cihazınızı aynı kablosuz ağa bağlayın.
  • SmartView 2.0 uygulamasını başlatın ve listeden TV’nizi seçin.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu