İndirOyun İndir

The Sims 4

5
(1)

The Sims 4, bilgisayarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

The sims oyun görseli

The Sims 4, Electronic Arts’ın ünlü simülasyon oyunları The Sims serisinin son oyunudur. Renkli içeriklerle oyuncuların ilgisini çeken hit oyunda çeşitli karakterler de karşımıza çıkıyor. Eğlenceli kurguları ile oyuncuları eğlendiren bu eser yıllar içinde deli gibi satmaya devam etmiş ve geliştiricinin kasasını nakit para ile doldurmayı başarmıştır.

Sims 4, esas olarak oyuncuların kendi sanal oyun kahramanlarını yaratmalarına ve hayatlarını şekillendirmelerine olanak tanır. “Sims” olarak adlandırılan bu kahramanların neye benzediğine, nasıl kişiliklere sahip olduklarına ve hangi sosyal becerilere sahip olduklarına siz karar verirsiniz. Sim’lerinizi oluşturmak için çok zaman harcayabilirsiniz. Çünkü oyun, görünüş ve karakter özellikleri söz konusu olduğunda oldukça fazla seçenek sunuyor.

The Sims 4’te Sim’inizi yarattıktan sonra, onun hayatını yaratmaya başlama zamanı. Kahramanlarınızın ne yapacağına ve kiminle arkadaş olacağına siz karar verirsiniz. Ayrıca hangi evde yaşayacağına ve bu evin nasıl dekore edileceğine karar verin. Sim’lerimizin evlenip çocuk sahibi olmayacağı ve kariyerlerini nasıl sürdürecekleri bize bağlı.

The Sims 4, farklı topluluklarla tanışmanızı ve yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar. The Sims
sürekli olarak indirilebilir içerikle doludur.

Serinin son oyunu iyileştirilmiş grafik kalitesine sahip. Oyun için minimum sistem gereksinimleri:

Servive Pack 3 yüklü Windows XP, Service Pack 2 yüklü Windows Vista, Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemleri veya üst versiyonları

  • 1.8 GHz Intel Core 2 Duo veya çift çekirdekli AMD Athlon 64 4000+ işlemci
  • 2 GB RAM
  • 128 MB video belleğe sahip Pixel Shader 3.0 destekli Nvidia GeForce 6600, ATI Radeon X1300 veya Intel GMA X4500 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
  • 14 GB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı
YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu