İndir

Tinkercad

5
(1)

Tinkercad zengin içeriği ve kolay kullanım özellikleri ile dikkat çeken, özellikle mimarlar ve tasarımcılar tarafından tercih edilen bir programdır.

Tinkercad, kullanıcı profili oluşturularak erişilebilen bir 3D tasarım hizmetidir. Bu bir web hizmeti olduğundan, programı kullanmak için internet bağlantısı gereklidir.

Bu program bir tasarımcının ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya getiriyor. Tasarımınıza eklemek için ekranın sağ tarafındaki şekiller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu şekillerin boyutları x, y ve koordinat düzlemlerinde düzenlenebilir. Mimarların ve tasarımcıların gözdesi olan bu hizmet, hem hazır şablonları hem de kendi çizimlerinizi kullanmanızı sağlar.

Rakamların yerleştirildiği seviye rakamları, kullanıcının ölçüm yapmasını kolaylaştırır. Bu programla ilgili en iyi şeylerden biri, diğer kullanıcılar tarafından açıkça gönderilen formlara erişebilmenizdir. Ayrıca diğer kullanıcılara kendi özel şekillerinizi de sağlayabilirsiniz.

Programın içine dalın, uygulama oturumlarında temelleri öğrenin ve kafanızdaki tasarımları kolayca dijital ortama aktarın. Basit bir yapı olduğu için çok zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Programda bulabileceğiniz 3D şekiller;

  • Geometrik şekiller
  • Sayılar
  • Harfler
  • Semboller
  • Ekstra seçenekler

Pahalı programlar ödemeden temel tasarımlar oluşturabileceğiniz bir program arıyorsanız Tinkercad denemeniz gereken bir program.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu