AndroidİndirOyun İndir

Ultimate Custom Night

5
(1)

Ultimate Custom Night, en iyi mobil korku oyunlarından biri olan FNAF serisinin yedinci oyunudur.

Ultimate Custom Night, Five Nights at Freddy’s’in yedinci oyunu ve mobil cihazlarda en çok indirilen ve oynanan korku oyunudur.
Gece zorluğu oyun içinde ayarlanabilir ve 6 büyük FNAF oyunundan 50 karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Gece animatronik saldırılarını önlemek için kapılar, havalandırma sistemleri ve hava kanalı sistemleri gibi çeşitli mekanizmalar izlenmelidir. Faz Paraları, belirli animatronikleri durdurmak için güçlendirmeler ve doldurulmuş hayvanlar satın almak için kullanılabilir. Ölüm Paraları, mevcut geceden seçilen animatronikleri ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Ayrıca ofis ortamınızı seçebilir, geceyi geçirmeniz için güçlendirmeler seçebilir ve farklı zorluk seviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Oyunun amacı 00:00 ile 06:00 (1 saat 5 saniye) arasında hayatta kalmaktır.

FNAF 7 Oyna

Five Nights at Freddy’s 7, 50 seçilebilir animatronik karakterle sonsuz kişiselleştirme olanakları sunar. En sevdiğiniz karakterleri karıştırıp eşleştirin, zorluğu 0’dan 20’ye ayarlayın ve aksiyona dalın. İki yan kapı, iki havalandırma ve iki hava kanalı, tümü doğrudan ofise giden ofis masasından kontrol edilmelidir. Bu sefer, ısıtma, klima, müzik kutusu ve jeneratör gibi en büyük zorlukları tamamlamak için diğer araçlarda da ustalaşmanız gerekecek. Bu yeterli değilmiş gibi, havalandırma deliklerine lazer tuzakları kurmanız, faz paraları toplamanız ve ödül sayaçlarından öğeleri almanız gerekecek.

  • On altı temalı zorluk içeren mücadele menüsü
  • Seriye yeni gelenlerin yanı sıra geri dönen favorilerden seslendirme
  • Kilidi açılabilir ofis görünümleri
  • Kilidi açılabilir ara sahneler

FNAF 7 APK

Diğer Five Nights at Freddy’s serisi oyunlar gibi, FNAF Ultimate Custom Night veya FNAF UCN APK olarak indirilemez. FNAF 7, APK olarak indirilemez, ancak Google Play Store’dan satın alınmalıdır. En iyi mobil korku oyunlarından biri olan Five Nights at Freddy’s’i (FNAF’ın kısaltması) öneriyoruz.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu