İndir

Unlocker

5
(1)

Programın kilidini açın, “Klasör silinemiyor, başkası veya program tarafından kullanılıyor” gibi sorunları çözün. Unlocker’ın silemediği dosya ve klasörleri kolayca silin.

Unlocker’ın silemediği dosya ve klasörleri kolayca silin. Windows bilgisayarda bir dosya veya klasörü silmeye çalışırken “Klasör veya dosya başka bir programda açık olduğu için bu işlem yapılamaz. Lütfen klasörü kapatıp tekrar deneyin” şeklinde bir hata alıyorum. . Unlocker’ı indirmek ücretsizdir ve nasıl kullanılır Dosya ve klasörleri silmek için kullanımı kolay bir programdır. Taşınabilir (kurulum yok, kurulum gerekmez) sürümünü bilgisayarınıza indirmek ve hemen kullanmaya başlamak için yukarıdaki Unlocker İndir düğmesini tıklayın. Oldukça basit bir yapıya sahip başarılı bir uygulama, kullanıcılar tarafından her alanda kullanılabilir. Bilgisayarınızdaki önemsiz dosyalardan kurtulan ve onları kalıcı olarak silen bir araca dönüşen Unlocker, silinemez dosyalar için başlıca aday olarak kabul edilir.

Unlocker İndir

Unlocker, kullanıcılara silinemeyen dosyaları ve silinemeyen klasörleri silmek için çok uygun bir çözüm sunan bir dosya silme programıdır. “Dosya silinemiyor: Erişim reddedildi.” Windows’ta dosya ve klasörleri silme sorunları (“Kaynak veya hedef dosyalar kullanımda olabilir.”, “Dosya başka bir program tarafından kullanılıyor veya bir kullanıcı tarafından kullanılıyor.”, ” Diskin dolu olmadığından veya yazmaya karşı korumalı olmadığından emin olun.

” Dosya şu anda kullanımda değil.” Bu gibi durumlarda Windows işletim sisteminden farklı bir hata mesajı veya sahip olmadığınız bir bildirim alabilirsiniz klasörü silme izni. Diğer hata mesajları görünebilir. B. Silinecek dosya veya klasör başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor, dosya halen kullanılıyor veya sabit disk yazmaya karşı korumalı. Tüm bu durumlarda, dosya veya klasörleri silmek için Unlocker’ı kullanabilirsiniz.

Unlocker Nasıl Kullanılır?

Unlocker, sağ tıklama içerik menüleriyle entegre edilebilir. Dosya ve klasörlere sağ tıkladığınızda açılan menü, kilit açma işlemini başlatmak için tıklayabileceğiniz bir Unlocker kısayolu gösterir. Unlocker, dosya veya klasörlere erişimi kontrol etmek ve engellemek için kaynakları listeleyebilir. Gerekirse, tek bir düğme tıklamasıyla bir dosya veya klasörün tüm kaynak denetimini kaldırabilirsiniz. Bu adımdan sonra, daha önce silinemeyen dosya ve klasörleri silebileceksiniz.

  • Klasöre veya dosyaya sağ tıklayın ve Unlocker’ı seçin.
  • Klasör veya dosya kilitliyse, kilitleyicilerin listelendiği bir pencere çıkacak.
  • Unlock All’a (Tümünün Kilidini Aç) tıklamanız yeterlidir!

Unlocker Türkçe desteğiyle birlikte geldiği için kolayca kullanabileceğiniz bir yazılım.

Not: Programın kurulum adımları sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlar ile ilgili kurulum teklifleri sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum adımlarını dikkatlice takip etmenizi öneririz.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu