AndroidİndirOyun İndir

Vegas Gangsteri APK

5
(1)

Android telefonlarda en çok oynanan gangster oyunlarından biri olan Vegas Gangster APK’sini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Günümüzün en popüler oyun geliştirici ve yayıncılarından Gameloft, yepyeni oyunlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Popüler bir mafya temalı oyun olan Vegas Gangsteri APK, oyunculara aksiyon ve rekabet anları sunuyor.

Gangsteri Vegas APK, günah şehri Las Vegas’ı oyunculara farklı bir bakış açısıyla sunan heyecan ve aksiyon getiriyor. Açık bir şehirde geçen oyun, şehri TPS görevleriyle keşfetmenize, mafya kartelleriyle yumruk yumruğa savaşmanıza, en büyük ödülü kazanmanıza ve farklı çetelere karşı savaşmanıza olanak tanır.

Vegas Gangsteri APK İndir

Vegas Gangster APK son sürümü ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil mafya oyunudur. Şehri bir suçlu olarak ele geçirmek istiyorsanız Vegas Gangster Android tam aradığınız oyun. Oyunu hemen akıllı cihazınıza indirebilir ve savaşa başlayabilirsiniz.

Vegas Gangsteri Hileleri

  • 80’den fazla hikaye temalı görev,
  • Yüzlerce farklı silah,
  • Yan görevler ile çeşitli ödüller,
  • Açık dünya da özgürce dolaşabilme,
  • Oynaması ücretsiz,
  • Aksiyon ve gerilim yüklü bir oynanış,
  • TPS görevleri,
  • Özelleştirilebilir silah ve diğer ekipmanlar,
  • Fantastik görsel efektler,
  • Etkileyici ses efektleri,

Hikaye temalı bir oyun düzenleyen ve oyunculara çeşitli içerikler sunan oyunu bugün milyonlarca oyuncu hem Android hem de iOS platformlarında oynuyor. Farklı klanlara ve gruplara karşı savaşan oyuncular, suçlu olurlar ve kendilerine verilen görevleri tamamlamaya çalışırlar.

Mafyaya adım adım ilerleyen oyuncular daha hızlı olabiliyor, ne kadar çok suç işleseler, o kadar çok hukuka aykırılığa katılıyorlar. Çeşitli araç ve silahlara sahip olan oyun, oyuncuları farklı ırklarla karşı karşıya getiriyor. Farklı tipte araçlar, farklı kıyafetler ve farklı koleksiyonlar oyunda karşılaşacağınız özelliklerdir. Oyuncular, açık bir şehirde gece gündüz döngüsüyle çelişebilecek çetelere ve polise karşı kan kusmaya çalışıyorlar.

Düzenli güncellemeler alan ve bu güncellemeler aracılığıyla sürekli olarak yeni içerikler sunan Vegas Gangster APK, oyuncu kitlesini her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu