İndir

VLC Media Player

5
(1)

VLC Media Player, açık kaynak olarak geliştirilmiş ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan gelişmiş bir medya oynatıcıdır.

Bilgisayar kullanıcıları arasında yaygın olarak VLC olarak bilinen VLC Media Player, bilgisayarınızda her türlü medya dosyasını kolayca oynatmak için tasarlanmış ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

VLC Player İndir – Ücretsiz Medya Oynatıcı

VLC, hem video hem de ses dosyaları için hemen hemen tüm dosya uzantılarını destekler ve bu özellik tek başına birçok bilgisayar kullanıcısının medya oynatıcı tercihleri ​​arasında ilk sırada yer alır.

VLC Player’ın temiz kurulumu, kurulum sırasında size zaten çeşitli seçenekler sunacaktır. Kurulum sırasında VLC’nin oynatmasını istediğiniz herhangi bir dosya uzantısını seçebilirsiniz, böylece VLC’de varsayılan medya oynatıcınız olarak ayarladığınız dosya uzantısıyla medya dosyalarını oynatabilirsiniz.

VLC Player, tüm beceri seviyelerindeki bilgisayar kullanıcıları için kullanımı kolay ve tamamen medya dosyalarını oynatmaya odaklanan basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Medya dosyalarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde oynatmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için şık ve etkili bir çözüm sunan program, piyasadaki birçok rakibinden daha iyi performans gösteriyor.

Ayrıca klasik VLC Media Player kullanıcı arayüzünden sıkılan kullanıcılar için tema desteği de sunan yazılım için geliştirilen farklı arayüz seçeneklerine geliştirici sayfası üzerinden kolayca ulaşabilir ve beğendiğiniz temaları hemen bilgisayarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılara tema desteği dışında daha birçok farklı özelleştirme seçeneği ve gelişmiş ayarlar da sunan VLC Media Player, bir medya oynatıcıdan beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere olabildiğince basit bir şekilde sunmaya çalışmaktadır.

O an oynatmakta olduğunuz video veya ses dosyaları ile ilgili birçok farklı bilgiyi de sizlere sunan program yardımıyla isterseniz ses kaydı veya video kaydı yapma şansına da sahipsiniz. Çevrimiçi olarak farklı kaynaklar üzerinde yayınlanan ses veya video akışlarını da takip edebileceğiniz program yardımıyla isterseniz izlemekte veya dinlemekte olduğunuz içerikleri bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra isterseniz tekrar tekrar izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

İzlemekte olduğunuz videoların veya dinlemekte olduğunuz müziklerin kalitesini arttırmak için kullanabileceğiniz farklı efektler ve ayarlar da yine VLC Media Player üzerinde sizlere sunulan nimetler arasında yerini almaktadır. 12 kanal ekolayzır ve farklı ortamlarda konfor için detaylı ses ayarlamaları ve efektler de VLC’de sizleri bekliyor.

Tüm bunların dışında VLC, kullanıcılara kırpma, renklendirme, su damlacıkları ekleme, videolara gelişmiş filtreleme seçenekleri uygulama, ses ve videoyu senkronize etme ve gelişmiş altyazı desteği gibi seçenekler sunar.

VLC Medya yürütücünün sunduğu tüm bu gelişmiş özellikler dikkate alındığında kesinlikle en iyi ve en gelişmiş medya oynatıcıdır. Özelleştirilebilir arayüz, harika kullanım özellikleri, kullanım kolaylığı, gelişmiş ses ve video formatları için destek, VLC Media Player’ın sunabileceği çok şey var.

  • ARTILAR
  • Kişiselleştirilebilir arayüz çözümlerini sunması.
  • Açık kaynak olarak geliştirilmesine devam edilmesi.
  • Eklenti desteğinin olması.
  • Ayarlar menüsünün Basit ve Gelişmiş olarak sınıflandırılması.
  • Tüm ses ve video formatlarını okuyabilmesi.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu