İndir

VPN Unlimited

5
(1)

VPN Unlimited’ı İndirin: Keepsolid VPN Unlimited ile kişisel verilerinizi koruyabilir ve engellenen web sitelerine erişebilirsiniz.

Keepsolid VPN Unlimited, kullanıcıların engellenen web sitelerine erişmesine ve internette anonim olarak gezinmesine izin veren bir VPN hizmetidir. VPN indirmek için kullanabileceğiniz program sayesinde internette özgürce gezinebilirsiniz. Günümüzde pek çok program internet geçmişimize erişim sağlarken, VPN Unlimited, geçmişimizi takip etmemizi engeller ve internette gezinirken geride hiçbir veri bırakmaz. Program hala iz bırakmadan internette kolayca gezinebilen kullanıcıları kendine çekiyor.

VPN Unlimited Nasıl Kurulur?

Ülkemizde yaygın olan internet engellerini aşmanızı ve yasaklı web sitelerine erişmenizi sağlayan VPN Unlimited sayesinde internet trafiği yurtdışında bulunan başka bir bilgisayara yönlendirilir. Bir VPN’ye abone olduğunuzda, İnternet’e başka bir coğrafi konumdan bağlanıyormuş gibi özgürce internette gezinebilirsiniz.
VPN Unlimited, kullanıcıların kişisel bilgilerinin güvenliğini sağlamalarına da olanak tanır. Web siteleri gerçek IP adresinizi izleyemez çünkü program veri alışverişinizi gerçek IP adresinizi kullanarak başka bir bilgisayara yönlendirir. Bu şekilde anonim olarak göz atabilir ve kendimizi kimlik hırsızlığından koruyabiliriz.

VPN Unlimited Nasıl Kullanılır?

VPN Unlimited kolayca kullanılabilmekte. Programı kullanmak için ilk aşamada bir hesap yarattıktan sonra sihirbaz tabanlı arayüz size adım adım eşlik ediyor. Program uygun VPN ayarlarını tek bir tıklamayla yapabiliyor ve size sadece internete bağlanacağınız farklı coğrafi konumdaki sunucuyu seçmek kalıyor.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu