Androidİndir

WaRadar APK

5
(1)

WaRadar APK, Google Play’de WhatsApp çevrimiçi izleme programı olarak görünen bir Android uygulamasıdır. Çevrimiçi bir takip uygulaması olan WhatsApp çok popüler.

WaRadar, WhatsApp için online takip programı arayan herkese tavsiye ettiğimiz bir online takip uygulamasıdır, kişilerinizin WhatsApp’ta ne zaman çevrimiçi olduğunu görmek için harika bir WhatsApp izleme uygulamasıdır. Kimin ne zaman çevrimiçi olduğunu gösteren bir mobil uygulama arıyorsanız WaRadar Premium APK önerilir.

WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı İndir

Google Play’de en iyi WhatsApp çevrimiçi izleyicisini arayan kişiler için en popüler Android uygulamalarından biri olan WaRadar, birinin çevrimiçi etkinliğini bir dizinden izlemenize olanak tanır.
Sosyal ağ uygulamalarında, özellikle WhatsApp’ta ne kadar zaman geçirdiklerini görün. Uygulama kullanım süresi hakkında anlık raporlar alın. Sormuş olduğunuz detaylar sizin için raporlanacak ve bilgilendirme yapılacaktır.

WhatsApp Online Takip, WhatsApp bildirim takip bildirimleri denilince akla gelen ilk Android uygulamalarından biridir. Kimler ne zaman çevrimiçi olacak En son ne zaman görüldüler? WhatsApp raporlarını almak için kullanıcının adını ve cep telefonu numarasını girmeniz yeterlidir (örn.
WaRadar, hem WhatsApp hem de genel kullanım için kullanılabilir).

Kendinizin veya bir başkasının sosyal medya uygulamalarında çok zaman harcadığını düşünüyorsanız ve favori uygulamalarınızda ne kadar zaman harcadığınızı öğrenmek istiyorsanız, WaRadar bunu analiz etmenize yardımcı olabilir. Dilediğiniz kişi için bildirimleri açabilirsiniz. Bunu yaparak, kişi çevrimiçi olduğunda anında bilgilendirilirsiniz ve günlük çevrimiçi durumunu görebilirsiniz.

YouTube video

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu