Androidİndir

WeTransfer

5
(1)

WeTransfer uygulaması, Android akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden arkadaşlarınıza ücretsiz olarak fotoğraf ve video göndermenizi sağlar.

Android Uygulaması Mobil cihazlarından iş arkadaşlarına, arkadaşlarına ve ailesine sık sık fotoğraf ve video göndermek isteyen kişilerin ücretsiz uygulamalarından biri olan WeTransfer, uzun bir süredir piyasada ve artık Android platformu için yayında. Kullanıcı dostu kısayolları ve uygulamanın basit yapısı sayesinde tüm görsellerinizi kolayca başkalarına gönderebilirsiniz. Kullanıcılara son derece hızlı bir deneyim sunan WeTransfer, görüntüleri ve diğer dosyaları hızlı bir şekilde gönderip almanıza yardımcı olur. Kullanıcılara büyük miktarda depolama alanı sağlayan bu uygulama ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Uygulaması, kullanıcılara 10 GB depolama alanı sağlamakta ve bu alana yüklenen multimedya dosyaları, paylaşım kullanıcıları tarafından anında indirilebilmektedir. Sadece paylaşmak istediğiniz dosyaları seçin ve indirme bağlantısının gönderileceği e-posta adresini seçin.

İşlem tamamlandıktan sonra, arkadaşınız resim veya videoyu indirmesi için bir bağlantı alacak. 10 GB küçük bir sınır gibi görünebilir, ancak binlerce fotoğraf ve yüzlerce video için yeterli olduğunu unutmamak önemlidir. Uygulamanın resim ve video seçme alanı ve Android paylaşım menüsüne ait WeTransfer sayesinde dilediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

İnternet bant genişliğini hemen boşaltmanız gerekirse, dosya aktarımları durdurulabilir ve uygun zamanda devam ettirilebilir. Dosyaları göndermeden önce ön izlemek isteyen kullanıcılar da uygulamada bu seçeneği bulabilirler. Sık sık görüntü paylaşıyorsanız, WeTransfer’ı deneyin.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu