Androidİndir

WhatsApp Aero Hazar (APK)

3
(2)

WhatsApp Aero APK İndir ile WhatsApp uygulamasının özelliklerinden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasının çeşitli kısıtlamalarını ortadan kaldırmayı hedefleyen WhatsApp Aero APK, sunduğu çeşitli özellikler ile pek çok kullanıcının severek kullandığı ve tavsiye ettiği bir mobil uygulama olarak adını duyurdu.

WhatsApp Aero Nedir?

WhatsApp Aero, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümüdür. WhatsApp veya ana şirketi Facebook tarafından geliştirilmemiş veya desteklenmemiştir ve Google Play Store veya Apple App Store’da mevcut değildir. Bunun yerine, genellikle üçüncü taraf web siteleri veya platformları aracılığıyla dağıtılır.

WhatsApp Aero ile WhatsApp’ın resmi sürümü arasındaki temel fark, Aero sürümünün resmi uygulamada bulunmayan bir dizi ek özellik ve değişiklik içermesidir. Bunlar, ek temaları, özelleştirmeleri ve diğer geliştirmeleri içerebilir.

Resmi sürümlerle aynı düzeyde test ve kalite güvencesinden geçmemiş olabilecekleri için WhatsApp gibi uygulamaların değiştirilmiş sürümlerini kullanmanın riskli olabileceğini unutmamak önemlidir. Ayrıca resmi sürümler kadar güvenli olmayabilirler ve aynı şekilde güncelleme veya destek alamazlar. Mümkün olduğunda uygulamaların resmi sürümlerine bağlı kalmak genellikle en iyisidir.

WhatsApp Aero Özellikleri

  • Ek temalar: WhatsApp Aero, görünümünü değiştirmek için uygulamaya uygulanabilecek çeşitli ek temalar içerir.
  • Özelleştirmeler: WhatsApp Aero, kullanıcıların uygulamanın yazı tipi boyutu, renkleri ve diğer görsel öğeler gibi çeşitli yönlerini özelleştirmesine olanak tanır.
  • Gelişmiş gizlilik ve güvenlik: WhatsApp Aero’nun bazı sürümleri, belirli sohbetleri veya mesajları görünümden gizleme yeteneği gibi gelişmiş gizlilik ve güvenlik özellikleri sunduğunu iddia eder. Bununla birlikte, WhatsApp’ın resmi sürümünün zaten bir dizi gizlilik ve güvenlik özelliği içerdiğini ve WhatsApp Aero’daki ek özelliklerin herhangi bir ek fayda sağlayıp sağlamadığının net olmadığını belirtmek önemlidir.
  • Geliştirilmiş performans: WhatsApp Aero’nun bazı sürümleri, resmi uygulamaya kıyasla daha iyi performans ve daha hızlı yükleme süreleri sunduğunu iddia ediyor. Ancak bu iddiaların doğru veya güvenilir olup olmadığı net değil.

Whatsapp Aero İndir

Whatsapp Aero 2022, sunduğu gizlilik özellikleri ile kullanıcıların ilgisini kazanmış bir uygulama olarak popülerlik kazanıyor. Örnek vermek gerekirse biri size mesaj gönderdiğinde bunun iletildiğini (iki tik) ve okunduğunu (mavi tik) görmesini engelleyebilirsiniz. Yani birisi size mesaj gönderdiğinde, siz onu almış ve hatta okumuş da olsanız orada tek bir tik gözüküyor.

Gizlilik özellikleri bununla kalmıyor çünkü okundu ve iletildi bilgilerini kapatırken, çevrim içi olduğunuzu da gizlemeniz gerekecektir. Bu konuda Wp Aero, buna yönelik bir destek ile birlikte geliyor. Üstelik isterseniz, mesaj yazarken ya da ses kaydederken çıkan Yazıyor.. ya da Kaydediyor.. gibi bildirimlerin görünmesini de engelleyebiliyorsunuz.

Aero Wp APK başta gizlilik odaklı olsa da aslına bakarsak yalnızca gizlilikle alakalı değil. Örneğin otomatik ileti yanıtlayıcısı ile belirli mesajlara yahut belirli kişilere karşı otomatik mesajlar atabiliyor, o sırada çevrim içi olmasanız da bu mesajlara cevap verilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca mesaj zamanlayıcı ile göndermek dilediğiniz mesajı, kişiyi ve tarihi evvel seçerek planlama yapabiliyor, yeniden o sırada çevrim içi olmasanız da bu mesajın dilediğiniz tarihte, dilediğiniz kişiye gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Bu arada bir başka özellik olan silinen ileti kısıtlama desteğine de sahip. Örneğin bir dostunuz size bir ileti attığında ve bunu siz hemen hemen okuyamadan sildiğinde, Aero WhatsApp mesajın sizden silinmesini engelliyor. Benzer bir konum hikayeler de ilgilendiriyor durumda.

WhatsApp Aero her geçen gün gelişen bir tatbik ve gün geçtikçe yeni özellikleri bünyesine katmaya devam ediyor. Kullanıcıların kendi isteklerine yönelik kişiselleştirmeler yapabilmesine olanak tanıdığı olan uygulamada, temayı istediğiniz şekilde özelleştirmeniz de olası hale geliyor.

WhatsApp Aero Son Sürüm Hangisi?

WhatsApp Aero devamlı olarak gelişen bir uygulama olarak bazen muhtelif yazılım güncellemeleri sunabiliyor ve kullanıcılar, WhatsApp Aero son sürüm hangisi? sorusunu sıkça soruyor. Whatsapp Aero’nun son güncel sürümü v9.41’dir.

WhatsApp Aero Nasıl İndirilir?

WhatsApp Aero indirmek için bu sayfanın altında bulunan WhatsApp Aero APK 2022 İndir butonuna basarak ilerleyebilirsiniz. Ardından uygulamanın kurulum dosyası cihazınıza indirilecek ve bunun kurulumunu tamamlamanız gerekecek. Her şey başarılı bir şekilde tamamlandığında, uygulamayı kullanmak için hazır olacaksınız.

GeliştiriciAeroSoft Studio
Gereksinimler4.0 ve sonrası
SürümV9.45
İşletim SistemiAndroid
İçerik DerecelendirmesiTüm yaşlar
ARTILAREKSİLER
Kolay kurulum ve kullanımUygulama içi hatalar
Basit arayüz
Ek özellikler

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu