Androidİndir

WhatsApp Prime APK

5
(1)

WhatsApp Prime APK, WhatsApp kısıtlamalarını kaldırmak için popüler WhatsApp modlarından biridir.

WhatsApp Prime, Android telefon kullanıcıları tarafından en çok indirilen WhatsApp modlarından biridir. WhatsApp Prime’ın en son sürümünü indirebilirsiniz. Gelişmiş özellikler sunar ve aşağıdakiler gibi WhatsApp Messenger’dan daha fazla kısıtlamayı kaldırır: B. Whatsapp Aero, Tamindir’den indirin. Üst kısımdaki WhatsApp Prime APK İndir düğmesine dokunmanız yeterlidir. Diğer WhatsApp modları gibi, WhatsApp Prime da ücretsizdir!

WhatsApp Prime uygulaması Facebook ile bağlantılı değildir ve üçüncü taraflarca geliştirilmiş bir moddur. Resmi olmayan WhatsApp uygulamaları güvenlik açıklarına neden olabilir. İndirme ve kullanma kullanıcının sorumluluğundadır ve Tamindir ve yayıncıları herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir WhatsApp modunu kullanmaya başlamadan önce verilerinizi yedeklemenizi de öneririz.

WhatsApp Prime APK İndir

WhatsApp Prime, anti-ban, yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar, büyük dosyalar gönderme, indirmeden önce medyayı önizleme, arama düğmesini kaldırma/devre dışı bırakma veya etkinleştirme, durumu kopyalama, kişiden yanıtlamayı devre dışı bırakma seçeneği, açıldığında video boyutunun büyütülmesi gibi ek özellikler sağlar. gönderme, gelişmiş fotoğraf kalitesi ve bozulma yok.

  • Daha büyük boyutlu dosya aktarım seçeneği: Tek seferde 300 dosya (görsel, video, belge) atabilirsiniz.
  • Medyaları indirmeden önizleyin: Fotoğraf ve videoları indirmenize gerek yoktur, indirmeden bakabilirsiniz.
  • Yanıt seçeneğini devre dışı bırakın: Kişilerinizden yanıt seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu, mesaj gönderebileceğiniz ancak kişinizin size cevap veremeyeceği anlamına geliyor.
  • Durumu kopyalayın: Sevdiğiniz durumu kopyalayıp kendinizde paylaşabilirsiniz.
  • Asla banlanmazsınız: Geliştiricileri uygulamayı yasal kod ve protokol setleriyle hazırlamış. Neticede WhatsApp’i de sorunsuzca kullanabilirsiniz.
  • Artırılmış video boyutu: Video gönderme boyutu 70MB’a çıkarılmıştır.
  • Fotoğraf kalitesinin korunması: Fotoğraflarınızı yüklediğiniz kalitede tutar. Alıcı aynı çözünürlük ve boyutta dosyayı alır.
  • Arama kapatma/açma: Sohbeti açarken yanlışlıkla ara butonuna bastığınız olmuştur. Ara butonunu istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.
  • Artırılmış karakter sınırı: Tüm seçeneklerde karakter sınırı kaldırılmıştır. Daha fazla karakter özgürlüğü!

WhatsApp Prime Nasıl Kurulur?

WhatsApp Prime’ı nasıl kurarım? WhatsApp Prime’ı yüklemek çok kolaydır. Önce WhatsApp verilerinizi yedekleyin ve ardından silin. Ardından, uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için üst kısımdaki WhatsApp Prime APK İndir düğmesine dokunun. Ayarlar’a gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı etkinleştirin. APK dosyasını yükleyin. Açılır pencere göründüğünde Evet’e dokunun. Numarayı onayladıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz. Yedeklenen verileri de kopyalamanız gerekebilir.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu