Androidİndir

YouTube Vanced APK

5
(1)

YouTube Advanced son sürüm APK burada! Video indirme, arka planda oynatma ve reklamsız YouTube gibi YouTube Vanced MicroG premium özellikleri ücretsizdir.

YouTube Vanced, Android telefonlar için APK olarak indirilebilir. YouTube Vanced MicroG, YouTube videolarını, reklamsız YouTube’u ve YouTube arka planda oynatmayı ücretsiz olarak indirmenize olanak tanır. YouTube Premium Mod ayrıca YouTube Premium Ücretsiz APK arayanlar için en iyi YouTube uygulamasıdır. Yukarıdaki YouTube Gelişmiş İndirme düğmesine dokunarak en son sürümü telefonunuza güvenle yükleyebilirsiniz.

YouTube Vanced APK İndir

YouTube Geliştirilmiş Android (Reklamsız YouTube) APK’sını indirerek, YouTube’un değiştirilmiş bir sürümünü alacaksınız. Video indirme, arka plan müziği/oynatma, video öneri kartlarının kaldırılması gibi resmi YouTube uygulamasında bulunmayan özellikleri içeren YouTube’un özel bir sürümü. Rootsuz Android telefonlar için de indirilebilir ve tamamen ücretsizdir.

Android telefonlarda YouTube reklamlarını engellemek için AdGuard gibi bir reklam engelleyici veya YouTube Vanced 2022 gibi özel bir özel YouTube uygulaması kullanabilirsiniz. YouTube Vanced, YouTube videolarının üst kısmındaki reklamları engelleyebilen başarılı bir YouTube istemcisidir. tüm köksüz ve köklü android telefonlarda ortada görünür. Reklamları YouTube’dan kaldırmanın yanı sıra YouTube’u ücretsiz bir müzik çalar olarak kullanmanıza olanak tanır. YouTube videolarından oynatma listeleri oluştururken arka planda müzik dinlemenin keyfini çıkarın. Ayrıca video kalitesini beğeninize göre ayarlamanıza da olanak tanır. Kaydırma hareketlerini de destekleyen YouTube istemcisi, tıpkı resmi YouTube uygulaması gibi koyu ve koyu temalar sunuyor.

YouTube Vanced APK Özellikleri

  • Gözü yorgunluğunu azaltmak ve pili korumak için koyu tema seçeneği
  • Tüm video reklamları engelleme ve videoları arka planda veya Resim içinde Resim (Picture in Picture) oynatma
  • VLC, MX Player gibi video oynatıcılarda olduğu gibi parlaklık ve sesi kontrol etmenizi sağlayan kaydırma kontrolleri
  • TikTok videoları gibi videoların keyfini çıkarmanıza veya beğendiğiniz bir şarkıyı tekrar tekrar çalmanıza olanak tanıyan yeni otomatik tekrarlama özelliği
  • Eski cihazlar için codec seçeneklerini geçersiz kılma
  • Varsayılan video çözünürlüğünü istenilen düzeye (en yüksek veya en düşük) çekebilme
  • Otel reklamları, çoğu kullanıcı arayüzü reklamı, ürün reklamları, topluluk gönderileri, film satışı, Kovid-19 bilgilendirmeleri gibi küçük banner’lar, yorumlar, film ve dizi tanıtım videoları gibi videoyu bölen her şeyi kaldırma
  • YouTuber’ların videonun ortasında çıkan bir hizmet veya ürünün reklamını kaldırma
  • Girişler, kapanışlar, abone olmak için hatırlatıcılar gibi başka kategorileri de atlama

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu