İndir

YT Saver YouTube Converter

5
(1)

YT Saver YouTube Converter; YouTube, TikTok ve daha birçok platformdan indirebileceğiniz bir program.

YouTube MP3 dönüştürme için sesi kaybetmeden indirin YT Saver YouTube Converter birçok yeni özellikle birlikte gelir. Diğer birçok programa göre oldukça başarılı olan YT Saver YouTube Converter’ı indirin ve istediğiniz dosyaları saniyeler içinde indirebilirsiniz.

YT Saver YouTube Converter İndir

YT Saver YouTube Converter’ı indirmenin avantajlarından biri de diğer indiricilerden tamamen farklı olmasıdır. 10.000’den fazla web sitesini destekler. Bu da birçok programdan daha iyi performans gösterdiğini ve büyük fark yarattığını gösteriyor.

Popüler YT Saver YouTube Converter uygulaması, Windows ve Mac platformlarında ücretsiz olarak sunuluyor. Özellikle YouTube’dan video indirmek çok zordur. YT Saver YouTube Converter, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, SoundCloud, Vevo, Mixcloud, Bandcamp gibi birçok popüler platforma sahiptir.

YT Saver YouTube Converter, 20’den fazla formatı destekler ve dönüştürür. Bu büyük bir avantaj. YT Saver YouTube Converter, diğer uygulamalardan 10 kat daha hızlı ve daha güvenilir bir indiricidir. 10’dan fazla farklı video içeren program, YouTube ve Spotify’dan oynatma listelerini, kanalları ve albümleri tek tıklamayla indirme olanağı da sunuyor.

Bu video boyutları şunlardır: MP4, MOV, WMV, AVI, FLV, MKV, HEVC MP4, HEVC MKV, 3GP, iPhone/iPod, iPad, Android Telefon, Android Tablet. Ek olarak, ses dosyaları şunlardır: MP3, M4A, MKA, WAV, AAC, FLAC, AIFF, OGG.

Tüm programlarda bulunmayan özellikler YT Saver YouTube Converter’da mevcuttur ve YouTube’dan indirilebilir. – Birçok dili destekleyen altyazılı videolar.
80p’den 8K’ya (480p, 360p, 720p, 1080p, 2K, 4K, 8K) kadar çözünürlükteki videoları indirmenizi sağlayan YTSaver programı da şık bir arayüze sahip. YouTube to MP3 Converter ayrıca .mp3 dosyasını 320 kbps’ye kadar dönüştürebilir.

YouTube’u PC/Mac’te MP3’e Nasıl Dönüştürürüz?

  • Programı kur.
  • Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini kopyalayın.
  • Kopyalanan bağlantıyı YT Saver YouTube Converter’ın uygun bölümüne yapıştırın.
  • İndirilenler’e tıklayın.
  • İşlem tamamlandı.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu