İndir

ZenMate

5
(1)

ZenMate ile internete kolayca erişebilir, VPN ve proxy sunucuları ile gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Zenmate, hem masaüstü bilgisayarlarda hem de Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi tarayıcılarda eklenti olarak kullanabileceğiniz, dünyanın en popüler VPN programlarından biridir. ZenMate, çevrimiçi gizliliğinizi korurken yasaklı web sitelerine kolayca ve güvenli bir şekilde erişmek istiyorsanız ihtiyacınız olan VPN’dir!

ZenMate İndir – Windows VPN Programı

Piyasadaki en hızlı ve en güvenilir VPN yazılımlarından biri olan ZenMate ile sadece iki tıklama ile ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Programı ilk kez yükleyip kullanmaya başlayan kullanıcılar, Premium sürümün özelliklerini bir hafta boyunca ücretsiz olarak deneme fırsatı buluyor ve ayrıca geliştirici şirket, kullanıcılara ek ödeme seçeneklerinin neler olduğunu gösteriyor. ZenMate Premium’un özelliklerinden memnunsanız ve bu sürümü kullanmaya devam etmek istiyorsanız gerekli satın almaları yaparak ücretsiz internetin keyfini kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hayır, böyle bir hizmet için ödeme yapmak istemiyorum derseniz, yine de ZenMate’in ücretsiz sürümüyle internette anonim olarak gezinebilirsiniz.

Dünya genelinde
milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen ve yasaklı site olarak da bilinen ZenMate, sağlam altyapısı ile tüm kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir hizmet sunuyor. Güvenliği çok ciddiye alan yazılımlar, kullanıcılarının kişisel iletişimlerini hiçbir şekilde kayıt altına almaz. Bu sayede iz bırakmadan internette kolayca gezinebilirsiniz.

İnternette özgürce gezinmek, engellenmeden yasaklı web sitelerine gitmek ve başkalarının bilgilerinizi izlemesini engellemek istiyorsanız, ZenMate’i bilgisayarlarınıza veya tarayıcılarınıza yüklemenizi öneririz. Programın masaüstü sürümünü yandaki ZenMate indirme bağlantısını kullanarak bilgisayarınıza indirebilir veya diğer indirme seçeneklerini kullanarak tarayıcınız için uygun ZenMate eklentisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu